Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti szexinek tartotok egy...

Ti szexinek tartotok egy hosszú hajú srácot? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem tetszik, egy pasinak legyen max. pár centi hosszú haja és kész.
2012. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
82%
Nem. Nekem nem férfias egy hosszú hajú srác.
2012. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
87%
hát nem tudom, én annyira nem...:/ mondjuk ha a srác stílus rockers akkor oké, mert nyilván vannak olyan emberek akik a rockerekre buknak...de én nem
2012. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom szexinek és nem is tetszik, mert nekem a nagyon rövid haj, inkább a tüsi jön be.
2012. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

És hogy miért nem? Talán pont azért, amiért nem tartok szexinek egy rövid hajú nőt sem.

2012. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2012. szept. 29. 17:16
 7/19 Katy123789 válasza:
100%
Nekem mondjuk személy szerint a raszta hajú srácok eléggé tetszenek..:$ Bár nem mindegyik..:D A raszta haj is azért legyen valamilyen szinten ápolt... De volt egy gyerek, egy táborban ismertem meg, neki is hosszú haja volt (kb. vállig érő) és nagyon jól állt neki..:)) (nem raszta haja volt..:D) Bár, személyfüggő is.. Ha nem áll neki jól, nyilván nem tetszik..:D De nekem inkább azok a hajak jönnek be fiúknál, hogy picit hoszabb, és elöl felvan állítva..^^ Oldalt meg rövidebb.. (nem kell nullás géppel lenyírt.. csak mondjuk 2 cm max..:D) Nem kell hajvasalós fiú, mert szerintem is a fiú a súlyzót emelgesse, ne a hajvasalót.. De egy ilyen picit hosszabb, és elöl felállított, az nagyon tetszik *-* Amúgy nekem a szőke, kék szemű ilyen stílusu fiú az ász!:DDD Nálam az mindent visz..:P
2012. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

ha túl hosszú, az már gusztustalan.

Az én barátom haja majdnem a válláig ér(kicsivel felette),ez még belefér, sőt,szexi is.

2012. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

nekem csak is kizárólag a hosszú hajú srácok tetszenek.

persze ehhez kell az is, hogy jó álljon az adott embernek a hosszú haj. minimum legyen vállig érő, de még arra is azt mondom, hogy rövid, ha hátközépig ér az már jó :D

számomra megpont ez a férfias, mellé széles vállakkal, esetleg borostával az arcon. :) (szóval egy kicsit legyen "vikinges", északias)

2012. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem tartom szexinek,nekem a tüsi hajú pasik jönnek be.
2012. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!