Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szedessem ki a szemöldököm...

Szedessem ki a szemöldököm fiú létemre?

Figyelt kérdés
szal eléggé zavar meg már 1-2 lány monta is hogy szedessem ki, de attol félek hogy homokosnak fognak emiatt tartani.Majdnem összenött a szemöldököm meg eléggé hosszúak a szálak nem gáz ha le is kell vágni a szemöldökömből mert túl hosszúak a szálak? 16/f
2012. szept. 26. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha középen szedeted ki meg esetleg nagyon kicsit vékonyítanak rajta. Ettől még nem fogsz úgy kinézni mint egy b*zi, csak átlagos szemöldököd lesz.
2012. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de másnál is vágnak a hosszból?
2012. szept. 26. 17:04
 3/10 A kérdező kommentje:
meg kozmetikusra szeretném bízni nem fog hülyének nézni?
2012. szept. 26. 17:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki ne szedesd! Gusztustalan, ha egy fiúnak ki van szedve a szemöldöke... Hányingerem van, ha meglátok egy ilyet.
2012. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szedd ki középről ahol összenőtt, és kozmetikussal vágass egy kicsit belőle. Attól, hogy igényes egy fiú nem azt jelenti, hogy homokos.
2012. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szedesd ki!! Sok fiú sokkal jobban nézne ki középen nem összenőtt szemöldökkel.
2012. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, én már többször is láttam fiút a kozmetikusomnál.

Egy szemöldök szedéstől nem leszel homi.

Az összenőtt szemöldök nem szép, azt mindenképp oldd meg.

A kozmetikus sem fog hülyének nézni :)

2012. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nagyon csnyácska a szemöldököd max akkor, fu de én utcán láttam egy két srácot akinek nagyon ives szinte lányos szemöldöke volt és szerintem nagyon hülyének nézett ki, de lehet hogy homokosok voltak :SS
2012. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szedem is,és nyírok is a hosszából,de nekem rendesen összenő és bozontos.Ennek semmi köze a b.zisághoz,hacsak nem olyan vékony,nőiesre van szedve.
2012. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha már csajok is szóvá tették, akkor mindenképpen szedesd ki! Ettől nem homokosnak, hanem ápoltnak fognak nézni. Ez hozzá tartozik az igényességhez. Az összenövést fiúknak is szinte kötelező kigyomlálni, mert nagyon gázos. Menj el kozmetikushoz, és szedesd formára, hogy kinézzen valahogy. Az sem szép, ha nagyon vastag, nyugodtan vékonyíthat is rajta.


Én is kozmetikusnál szedetem. Sokkal jobban megcsinálja, mint ahogy én magamnak tudnám. Ügyesen kiszedi, és megcsinálja a formáját és az ívét is. Meg el is szokta annyira vékonyítani, hogy ne legyen olyan nagyon vastag, de fiús maradjon, és ugyanakkor látsszon hogy szedve, és ápolva van. :)

2012. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!