Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenre szedessem ki a...

Milyenre szedessem ki a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Még sosem volt szedve, csak én szedtem itthon ki középpen, h ne érjen össze. de most el szeretnék menni egy kozmetikushoz. ő tudni fogja h milyen szemöldök állna jól az arcformámho?

és kb mennyibe kerül?


2010. dec. 25. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezi, milyen vékonyat akarsz, és kiszedi, esetleg legyantázza. Csak már nálunk 450 Ft már.
2010. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

tudni fogja. de ez nemegészen így működik h mi áll jól és olyan lesz, ez nem haj. a szemöldöknek van saját formája és általában azt a formát szokták hangsúlyozni. kihozzák a szemöldöködből a legtöbbet, inkább így mondom.

1-2 ezer ftnál nemlesz több.

2010. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ledurvább esetben sztem 500ft
2010. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá, de mondd meg neki, hogy ne szedje túl vékonyra. Valóban az a legjobb, ha a saját forma marad meg, herótom van, mikor félkörívesen és vékonyra van szedve, vagy esetleg ilyen nagyon lentről felfelé menőre... Nevetséges.

Pár száz huf, de nem szégyen bemenni és megkérdezni előtte.

2010. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!