Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, de rendszerese...

22 éves vagyok, de rendszeresen 15-16nak néznek. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Viszonylag alacsony vagyok, és elég vékony is. (160/45) Nem szoktam erősen sminkelni, csak egy kis szemceruza és szempillaspirál. Az öltözködésem elég átlagos. Nem mondanám, hogy kifejezetten kislányos, de nem is különösebben nőies. Mit csináljak, hogy legalább 18nak kinézzek? Nem az zavar, hogy fiatalabbnak néznek, mert pár év nem számít, de azért 15nek? Adjatok tanácsot.
2012. szept. 23. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sokat tehetsz ellene. Én 20 vagyok, 14-15nek néznek. Néha meg magáznak, ha úgy öltözöm fel (elegánsan, nem riban(osan...) A magassarkú cipő "nőiesít". Esetleg erősebben sminkelhetsz, ha tussal kihúzod a szemed, az bőven elég. Mást nem tudok javaolni, ja meg az elegánsabb öltözékeket.
2012. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugi, később majd valószínűleg örülni fogsz mikor idősebb leszel és sokkal fiatalabbnak látszol majd:)
2012. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
örülj neki ,nehogy idösisd magad nem éri meg inkább mosolyogva közöld hogy köszönöd a bokot de te 22éves vagy.
2012. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ezt mondom én is, örülj neki:) később majd büszke leszel magadra:) én 30 leszek, de 25-27-nek mondanak, igen ez a pár év is számít:) és nem dohányzom, kibuliztam magam fiatal koromba, és nem is iszom:) Ne foglalkozz velük ennyi:) Majd megérsz, hogy nőies legyél:) én most 30évesen kezdem el sminkelni magam:)
2012. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok :)

Akkor igyekszem elfogadni, hogy ez van, és később majd jól fog jönni. :)

2012. szept. 24. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!