Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak/ fiúk! Szerintetek...

Férfiak/ fiúk! Szerintetek azok a nők akiknek nagyobb, teltebb a hátsójuk, nőisebbek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az ég világon semmi köze hozzá. Régen kamaszlányként nagyon kövér voltam, minden bajom volt tőle, utáltam magam, pár év múlva aztán formásodtam, de még mindig telt vagyok, csak mostmár arányosan, van derekam, nagy a mellem,a csípőm is jó, csak ugye nagyobb,mint másoké, de ettől még a formája tartott :) Amikor ez kialakult úgy döntöttem én nem stresszelek tovább, b*ssza meg mindenki, akinek nem tetszik :D Azóta ha akarnám minden ujjamra akadna valaki, de nem akarom párkapcsolatban élek :)

2012. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A nagyobb seggű nők nőisebbek, legalábbis nekem mindig az jt elsőnek szembe ha meglátok egy duci nőt, hogy nőies. Aztán jut a következő gondolatnak az, hogy tetszik-e vagy sem.


Ellenben a vékony nőkről/konditermes fiú-lány/lány-fiú hibridekről meg undorodom.

2012. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

tegnap 23:07


Kirány, akkor mondhatni, hogy te csak a kirakatba kellesz? Mint egy jó ruha, felveszem ha megyek valahova, otthon meg be a szekrénybe?

2012. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami lehet benne, mert nézzetek meg egy zenei klipet, amiben mondjuk Jennifer Lopez, Rihanna, Beyoncé rázza a nem épp kicsi fenekét. Én azt mondom, akkor szexi, nőies a nagy fenék, ha formás, kemény, feszes rajta a bőr és szép arc társul hozzá. A lottyadt karfiol, a rücskös, a minden lépésnél rezgő nem nőies. De majd jönnek a pasik és kijavítanak, ha tévedek.
2012. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szubjektív. Van akinek nem az alakban dől el a nőiesség "fogalma", számomra igen. Szerintem egy nőnek legyen nő alakja, ne pedig fiús/férfias. Ehhez pedig SZERINTEM hozzátartozik, hogy legyen telt ahol kell! :)
2012. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen,ha nem aránytalanul nagy.és fontos,hogy a nagyobb,nem azt jelenti,hogy löttyedt:)
2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!