Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak/ fiúk! Szerintetek...

Férfiak/ fiúk! Szerintetek azok a nők akiknek nagyobb, teltebb a hátsójuk, nőisebbek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs kapcsolat.
2012. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Naná! ;) Inkább teltebbek legyenek a csajok... szerintem azok akik csontsovánnyá koplaltatják magukat,minden nap rohannak az edzőterembe... mert az a trendi,nagyon gázosak :/ Előbb találok nőiesnek egy arányosan telt nőt,mint egy olyat akik nincs mit fogni :)
2012. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Jártál már te edzőterembe?! :D Gondolom soha... Azokon a csajokon aztán tényleg nincs mit fogni...
2012. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ízlések és pofonok. A bátyám a kifejezettem kövér nőket szereti, volt olyan barátnője aki 160 cm magas volt és 90 kiló. Bátyám oda volt a külsejéért. Ezzel szemben az unokatesóm az olyan csajokat szereti, akiknek kilátszódnak a csontjai (és ezt szó szerint kell érteni). Mindkettőjük azokat tartja nőiesebbnek, akik nekik tetszenek.
2012. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

155 cm vagyok, jelenleg 48 kg. Ez pont jó, nincs rajtam felesleg, de gömbölyödök.

Egyszer stressz miatt 42 kg-ra lefogytam, a bordáim kiálltak. A férjem szinte tömött, hogy hízzak vissza, mert rossz rámnézni és úgy kevésbé tetszett neki az alkatom.


Amikor 50 kg voltam, neki az volt az ideál, de azt már én találtam soknak (mivel alacsony vagyok, 1-2 kg is nagyon látványos rajtam)

2012. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Ja, edzőterem. Én is járok, viszont nem zsírt égetni, hanem izmot építeni. Mivel nőből vagyok, nem lesz testépítő kinézetem soha (nincs kidekázva a kajám és nem szedek semmit), viszont így pont a formásságot adja meg. A fenekem kerek tőle, és segít a homokóra alkat megtartásában (pl a nyeszlett vállaim ellen).
2012. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat befolyásol, hiszen nőiesség szempontjából sokkal fontosabb a kisugárzás, a viselkedés, a beszéd. Egy nagyfenekű lány is lehet trampli, fiús, meg egy kis gizda is lehet nőies, szexi.

Az emberek annyira a külsejükbe kapaszkodnak, és rögtön azt gondolják, hogy a párkapcsolati pangást a csúnyaságuknak köszönhetik, holott pont nem az ember külsején múlik elsősorban, hogy szexi/nőcis-e.

2012. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
61%

"akiknek nagyobb, teltebb a hátsójuk, nőiesebbek?"


Ezzel azok a nők áltatják magukat, akiknek nagy a se..ük!!

A valóságban ez szerencsére nem így van.

Ha nincsen személyes kisugárzása a hölgynek, akkor mehet a "bármekkora hátsójával" zabot hegyezni...

2012. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy a férfiak buknának az erősebb alkatra. Inkább még sokszor ledöbbentem, hogy milyen normális alkatú nőket ledagadtoztak. Ezen csak lestem, mert ha rám mondják, Isten neki, igazuk van, de olyan csajra, aki nem kövér, csak épp nem is állnak ki a bordái.

Nem tudom, melyik kövér nő szereti azt hangoztatni, hogy rájuk buknak a férfiak, én nem mondom ezt. Párom ritka kivétel ez alól, de ő sem azért szeret, mert eleve a kövérekre bukik.

2012. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát az én párom mellettem mindig olyan csajoktól volt elájulva, akik olyan teltebb tipusúak, de bnőnek mutatkozni soha nem őket választotta.
2012. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!