Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Az undorító ha egy...

Lányok! Az undorító ha egy pasinak szépen ki van szedve egyenletesre a szemöldöke (nem lányosan) vagy inkább a nagy vastag busa szemöldök a helyes vagy épp az ami szanaszét áll mint a szénakazal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
hog ylenne undorító, azért mert fiú, még igenis legyen magára maximálisan igényes és szedje is szépen ki, ettől nem lesz lányos, max sexy és ápolt ... ennyi
2009. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tartom undorítónak, ha egy srácnak kivan szedve a szemöldöke persze nem teljesen és nem is olyan lányos formára max megvan picit vékonyítva neki. Mondjuk amelyik srácnak nem vastag annak nem is kéne kiszedetnie, de akinek vastag annál sem tartom undorítónak.

Barátomnak is vastag, kiszoktam neki szedni és egész jól néz ki utána :)

Persz végig "sírja" az egészet szegény :)

2009. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
szerintem inkább ne szedje :) illetve ha középen összeér, akkor azért azt nem árt szemöldökcsipesszel helyreigazítani.
2009. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát a "szénakazal" semmiképp nem jó :S

Amúgy szerintem, nem undi bár van akinek jobban áll ha nem szedi ki... természetesen nem arról beszélek h összenőneki meg minden,mert ugyebár nem mindenkinek nő össze....

2009. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát persze hogy undi mindenki tudja hog ya nők ideálja e két férfi szemöldökcsoda:

[link]

xD

Na de komolyrafordítva...ha nem ilyen csinos kis ívelt mintára szeded hanemcsak a szanaszét nőtt és összenőt szörszálakat kiszede az vonzó...mert milyen durva már hogy több a szemöldöke valakinek mint a haja...szerintem az egyáltalán nem vonzó...

2009. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem tetszik a vastag szemöldök úgyhogy nálam jó pont ha egy pasi szedi a szemöldökét.
2009. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha feltétlen szükséges, csak akkor szedje ki szerintem!
2009. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ha ki van szedve, szerintem olyan b.zis
2009. aug. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Középen semmiképp ne érjen össze.

Onnantól meg nekem mindegy. Két dolgot nem viselek el: a nőcisre szedett, nagyon vékony szemöldököt egy pasin, illetve az iszonyatos dzsungelt egy pasi homloka közepén. Egyébként mindegy. Úgy nézzen ki egy pasi szemöldöke, hogy ne törődjek vele, hogy néz ki, mert ez azt jelenti, hogy normális, nem veszem észre.

2009. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!