Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gáz az ha egy lánynak...

Miért gáz az ha egy lánynak vastag kiszedetlen a szemöldöke? :O

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy össze van nőve és csak egy csík van, de minek kell kiszedni tök vékonyra? és miért gáz ha egy lányka pl. vastagabb a szemöldöke? mert én sokszor kapok negatívumot, hogy de gáz...:/ de én nem akarom túl vékonyra...mert az szerintem tök fura...:/ Normális válaszokat :) köszi:)
2011. jún. 10. 15:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
59%
Én a helyedben elmennék kozmetikushoz és megkérném, hogy szedje ki ő. Mondd, hogy nem akarod nagyon vékonyra csak adjon neki formát.
2011. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Valakinek alapból egyszerűen csúnya a szemöldöke, mint például az egyik barátnőmnek, neki teljesen egyenes és vastag. Nekem hál' Istennek alapból vékony és ívelt, mivel ha ronda lenne nem érdekelne, és biztosan úgy maradna:D
2011. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

formája az van mert azért volt kiszedve de akkor is kaptam a kritikát...:( mert én nem az egészet szedem ki hanem kb ilyenre: [link]

(ne a sminket nézzétek :D)

csak talán egy két milliméterrel vastagabb...:)

2011. jún. 10. 15:45
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy az első írja legalább formát kell adni neki, hogy ne így nézz ki: [link]

Amúgy a túl vékony szemöldok sem tetszik, az eléggé r.ibancosan néz ki. Szóval itt is az arany középutat kell megtalálni.

2011. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez a szemöldök forma nem jön be.. csúnya

de ez csak az én véleményem :)

2011. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vastagsága nem jön be, a formája tetszik. Ahogy vki írta: meg kell találni az arany középutat.

Am írtad, hogy ne a sminkjét nézzem, de az akkor is k*rva jó:D

2011. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ebből még jócskán lehet vékonyítani anélkül, hogy az még vékony lenne.

Egy jó szemöldök nagyon sokat szépít és finomít az arcon. Egy vastag szemöldök vonzza a figyelmet, karakteres és férfias lesz tőle az arc.

Na meg ez a forma olyan tipikus goth-os, és sztem nekik se áll jól.

De hát ha te így érzed jól magad... :D A közfelfogásban nem ez a szép. Na puff. Ha neked ez tetszik, akkor ez van, csak a kritikát is fogadd el vele. :D

Ebből legalább lehet valami szépet csinálni, az enyém eleve vékony, abból meg már formát csak vékony csíkot lehetne szedni. :D

2011. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Inkább a te szemöldöködről kéne képet betenni , úgy meg tudnánk állapítani h csúny v. nem. De sztem is nagyon csúny ha egy lánynak nincs kiszedetve a szemöldöke. Én mindig kozmetikushoz járok , mert magamnak félek h elrontok. Inkább fizetek neki mint h elrontott csúny vastag szemöldökkel menjek ki az utcára. Sztem is keress fel egy kozmetikust

, mert a vastag szemöldök elég visszataszító tud lenni. A fiúk sem szeretik ha egy lánynak vastag , ronda szemöldöke van. Egyik osztálytársamnak is ilyen volt a szemöldöke és annit piszkálták h kénytelen volt kiszedetni. És így tényleg jobb lett és azóta szedeti , de még nem kapott negatívumokat.

2011. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem sötét, vastag és sűrű szemöldököm van. Olyan Kiszel Tündés, na bumm... Nekem jó így egyelőre, és nem túlzottan foglalkoztat, hogy más mit gondol. Bár az is igaz, hogy még igazán durván nem szóltak be.

Ha téged zavar a negatív kritika, akkor picit alakíttass rajta, de csak mások miatt ne problémázz rajta. :))

2011. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő hogy kinek milyen alakú, vastagságú szemöldök áll jól.
2011. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!