Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm, lány 15...

Van egy ismerősöm, lány 15 éves . Hát eléggé elhanyagolja magát. A szemöldöke nagyon nagy kb 5 cm vastag. I?

Figyelt kérdés

nagy bajusza van..a strandon kilátszott a bikinijéből a szőr(ott alul)

Hogyan lehetne finoman közeledni hozzá?? a pasik egyébként hogyan torelálják az ilyen nőket? ez igénytelenség vagy szerintetek mi???????????????????


2011. jan. 22. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, a pasiknak nem kell tolerálni az ilyet mert messziről elkerülik. Viszont a barátnőd még csak 15, majd ha 17-18 évesen sem változtat akkor lesz gáz
2011. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenki követi ezt az értelmetlen borotválkozási divatot. Attól még nem biztos,hogy elhanyagolja magát. Ha mosakszik,tiszta ruhában jár,akkor nincs vele semmi baj.
2011. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
nem törődik magával... ez nagy hiba.
2011. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lelkileg elég éretlen, gondolom eszébe sem jut, hogy szőrtelenítenie kéne, biztos nem érdeklik még a pasik.

amúgy a hónalja, lába is szőrös? mert ha nem, lehet, csak nem számított rá, hogy ki fog lógni alul a szőrzete.

a bajuszt meg sokan (már akiknek van) félnek eltávolítani, azt hiszik, utána csak erősebben fog kinőni.

szemöldök? passz.. nem tudom, miért nem szedi.

2011. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ezvan:D ***** válasza:
100%

hát..én úgy csinálnám h elkezdenék neki néha ilyeneket benyögni h pl "suliba reggel-áhh majdnem lekéstem a busz mert reggel akartam még kicsit kiszedni a szemldököm" vagy

"jaj anyu tegnap úgy felhuzott mert eltette pl táskájába a szemöldök csipeszt én meg fél órát kerestem" meg ilyenek egy idő után csak leesik neki vagy egyből zavarba jön...csak azért ne vidd túlzásba... lehet ő is tud ezekről és ő igy cikinek találja csak valami miatt nem tud ellene tenni jó tudom hülyeségnek hangzik de ki tudja..

2011. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

amúgy szerintem úgy közölhetnéd vele, hogy megírod neki e-mailben.

csak ne az igazi címedről, csinálj egy kamut, és írd meg neki, hogy mindenki szerint sokkal szebb lenne, ha többet törődne magával.

2011. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ezvan:D ***** válasza:
61%
23:22 se rossz de akk valami olyan címet csinál amiről tuti nem jön rá h az te vagy!!!!
2011. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ezzel az e-mailezős dologgal jobban meg lehet bántani valakit, mintha közölnéd vele szemtől szembe a problémát. Így úgy fogja érezni, hogy a háta mögött kibeszélik.

Amúgy nem igénytelenség. ha nem tisztálkodik, vagy kócosan, koszos ruhában jár suliba, na az igénytelenség. Valószínűleg nem követi a divatot, vagy mert nem ért vele egyet, vagy nem akar (még) senkinek sem tetszeni. 17 éves koromig én sem szedtem a szemöldököm, pedig nem vékony. Egyszerűen úgy gondoltam, az én koromban minek?

2011. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D igazából tisztálkodik meg rendes..a lábát meg a hónalját borotválja..nem értem hogy a többivel miért nem kezd valamit
2011. jan. 23. 10:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennek mi köze az egészséghez?

Ez legyen a legnagyobb baja. Én sem szeretem a szőrös nőket, de ez esztétikai kérdés.

2011. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!