Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hízni?

Hogy tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Az van , hogy 15 éves vagyok és olyan lapos vagyok (már ha értitek mire gondolok ) mint ha kivasaltak volt :( Nem tudom mit csináljak ... Arra gondoltam , hogy ha híznék akkor a mellem is nőne ( legalábbis gyorsabban ) mert akkor mindenem hízni (gondolom ) és ezért egy hónapja elkezdtem hízni próbálni de nem tudok mást csak annyit hogy többet eszek . Nem mozgok különösebben nem futok sportolok vagy egyéb de mégsem tudok hízni eddig nem figyeltem annyira rá de egyik nap tükörbe néztem és elgondolkoztam hogy már az osztályba is mindenkinek van melle nőiesedett testalkata ( legalábbis már elkezdődött az a folyamat hogy elkezd igazi nővé válni testileg is kezd kifejlődni) de az a problémám hogy én ezzel nem vagyok így ... Eddig sem fogyóztam soha az életben mert minek eszembe se volt szóval nehogy azt higgyétek hogy azért vagyok ilyen vékony . Nem én csak ilyen vagyok de ez nem jó így ... Ha lenne valami öletetek tudom már tömérdek ilyen kérdés van fent hogy csak várakozzak nyugodtan majd csak megkezdődik a folyamat meg nyugalom nem kell siettetni ... Egyébként már megjött de külsőleg olyan vagyok mint egy 5-dikes. Magas vagyok eléggé én vagyok a legmagasabb az osztályba de mellem meg semmi ... Ha tudnátok valami tanácsot hogy hogy tudnék hízni vagy ilyesmik írjatok előre is köszi :))

2012. szept. 21. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lehet mit tenni, ilyen alkat vagy. Ennek inkább örülnöd kéne szerintem. Én még 26 évesen is lapos vagyok, de ez sose számított. A pasik imádtak mindig is, pont azért mert vékony vagyok. A mell meg nem lényeg.
2012. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam 15 évesen, nekem 17 évesen kezdetek el úgy igazán nőni a melleim (ettől függetlenül nem valami nagy 70/B). Akkoriban engem is nagyon zavart ez, azt hittem soha nem lesz.. Valószínű csak későn érő vagy, kérdezd meg anyukádat ezzel kapcsolatban, mert valószínű, hogy az ő alkatát örökölted.
2012. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már sok helyen láttam ilyen természetes mellnövesztőket meg szavazást hogy hány %-nak használt de én ebben nem hiszem és nem is annyira vagyok a híve az ilyeneknek... AZ igaz e hogy ha megjön akkor elkezd gyorsabban nőni vagy ez csak valami kitalált dolog ? mert mintha valahol hallottam volna már .
2012. szept. 21. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
valamennyire igaz
2012. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha hízol, akkor a melleid fognak legutoljára hízni, és nem biztos, hogy az igazi mell lesz, és nem pici cici zsírréteggel fedve. Úgy a formája se lesz ideális. Én is rettentő vékony vagyok 20 évesen, a melleim inkább pontok, mint cicik, de ezt megszokja az ember - jó esetben. Hízás-ügyben pedig először konzultálj a háziorvosoddal (én is ezt tettem, nem talált semmi kiváltó okot a vékonyságomra, én ezt örököltem. Felírt egy Peritol nevezetű gyógyszert, ami étvágyat csinál. Egy hónap alatt két kiló jött fel, de ha öt jönne is fel, akkor sem lenne látható a cicimen változás.


(MELLesleg kb. egy fejletlen 14 éves szintjén állok, mégis nőiesnek mondanak. nem minden a cici, de idő kell, mire ezt feldolgozza egy tinilány.)

20L

2012. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És nem csak ez a problémám hanem az is hogy csontos is vagyok meg eléggé látszanak az ereim ... és azt gondoltam hogy ha híznék kevésbé látszanának a csontjaim :/ régebben futottam meg vívtam is de ezeket abba hagytam ,mert azt tapasztaltam hogy az összes kis nőiesség kezd átváltozni izmokká és egyre csontosabb vagyok... Szóval most ott járok , hogy nem csináltok semmit és próbálok visszahízni
2012. szept. 29. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!