Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki érettebbne...

Hogyan nézhetnék ki érettebbnek? Mitől lesz valaki érett egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy 28 éves vagyok, de max 20-nak nézek ki. Nőiesen öltözködöm, nem tinisen, de vékony vagyok, alacsony és az arcom is inkább kislányos, mint nőies. Sminkelek is, ha nem, akkor természetesen rosszabb a helyzet.

Néha elkérik a személyimet a boltban, volt, hogy szórakozóhelyen meggyanúsítottak, hogy biztos nem is az én személyim az.

Nem arról van szó, hogy ráncokat akarnék, vagy elhízni, hanem csak valahogy felnőtt nőnek látszani, nem felnőttruhába bújt gyereknek... Nem tudom, hogy mit tehetnék, mi tesz valakit nőiessé? Ma láttam az újságban egy 15 éves modellt, aki idősebbnek nézett ki, mint én és hát ez elkeserített.

És aki azt hiszi, hogy ez előny: nem nem az. Munkában kevésbbé vesznek komolyan, párkapcsolatnál is nehéz dolgom volt, hogy korban hozzám illőt találjak és még sorolhatnám.


2012. szept. 15. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát... Ha ennyire zavar, akkor komolyabb hajviselet, elegánsabb, komolyabb öltözék, amit mondjuk 30-as nők hordanak, ilyen irodai stílus.

(Én 24 éves, kisgyerekes anyuka vagyok, tőlem is szoktak személyit kérni. Nem vagyok vékony testalkatú, és annyira alacsony sem (165/65), de az arcom alapján, meg hogy farmer, trikó, sportcipő kb az öltözködésem, 17-18 körül néznek. De engem nem zavar...)

2012. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor mit szóljak én 34/N, én is (165/65-63) és 20-24é nézek, próbáltam hajviselettel, ruhával, bár nem zavar, megszoktam, tőlem is elkérik személyim s az sem zavar, inkább tetszik a reakciójuk:) de ha már megszoktak/láttak párszor akk már el sem kérik.

Azt megértem, ha fiatalabbnak néznek mikor 2copfba van a hajam, de nagyon tetszik nekem és Páromnak is. Erről jut eszembe fiúk/férfiak, nem volt gondom a korommal, mer bejöttem a fiatalabbaknak s idősebbeknek is. S nem bánom jó tapasztalat szerzés s jobban állok dolgokhoz, mer igaz nem csak ennek köszönhetően, de bővült látóköröm, bár ez meló miatt is sok felé éltem/laktam.

Melónál meg az egy dolog, h mennyinek nézel ki, ha a munkádon látszik, tudsz s akarsz is, ha a beléd fektetett bizalom meg van. Melóban is jó volt, h fiatalabbakkal is idősebbekkel is jól kijöttem.


Jah a modell, igen, de ő meg koravén lesz! Akkor inkább nézzek ki fiatalabbnak! Inkább lennél koravén??

2012. szept. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!