Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szemüveg vagy a fogszabályzó...

A szemüveg vagy a fogszabályzó cikibb, ha valakinek nem áll jól?

Figyelt kérdés
Muszáj választani valamit.
2012. szept. 12. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fogszabályzó + kontaktlencse. essél túl minél hamarabb a fogszabályozáson, mert lehet, h most ciki, de később az még cikibb lesz, ha szarul állnak a fogaid. a kontaktlencse meg nem drágább mint a szemüveg, így én azt választanám.
2012. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyik sem ciki, mivel valószínűleg egyiket sem szórakozásból hordod, másnak semmi köze hozzá. meg kell találnod a neked legjobban álló szemüveget, biztos akad olyan:) a fogszabályzó még szexi is tud lenni csajon.
2012. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogszabályzó sosem lesz ciki, mert azt bizonyítja, hogy adsz magadra, és szép mosolyt szeretnél. A szemüveg már más kérdés, de akkora választék létezik abból is, hogy mindenki talál olyat, ami jól áll.
2012. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem fogszabályzóm és kontaktlencsém van.

Nekem nem állt jól a szemüveg. Sok mindenkinek nem áll jól. Alakítsd magad úgy, ahogy jól érzed magad!

2012. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nekem bármelyikre is szükségem van, csak kíváncsi csaok hogy melyik "cikibb".
2012. szept. 12. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért választom a szemüveget, mert a keret kiválasztásánál borzasztóan mellé lehet nyúlni, és nagyon hülyén tud állni, egy rossz keret. A fogszabi meg olyan, hogy megfelelő magabiztosság kell a hordásához, és akkor senkit nem fog érdekelni.

Egyébként én fogszabályzós vagyok, és számítógépezéshez szemüveget is hordok :D Egyáltalán nem érzem magam cikisnek :)

21L

2012. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem ciki szerintem egyik sem :) állandò fogszabim és szemüvegem is van ,de azt csak tanuláshoz és gépezéshez kell hordanom,de én sem érzem cikinek ;)
2012. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!