Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ez a test? Elfogadható?...

Milyen ez a test? Elfogadható? (nő)

Figyelt kérdés

Már sokat fogytam (ill.folyamatos folyamat :) ), de kivancsi vagyok, ez mar az elfogadhato kategorian belul van? Hany kgnak saccoltok (159cm vagyok)


[link]


2012. szept. 12. 08:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

azért nem húztam melltartót, mert ez(ek) a kép(ek) eredetileg nem ide készültek, hanem a barátomnak...



örülök, hogy látszik a torna... csak épp semmit se tornáztam... 15kilót fogytam torna nélkül (na jó, 1,5km.re van a munkahelyem, annyit sétáltam le egy nap 2X, ugye oda-vissza). És azt írjátok, a bőröm is szép, szóval még az se lehet, hogy azon látszana, hogy torna nélkül fogytam ennyit. Köszönöm a kommenteket.

ja, és 73kg vagyok most!

2012. szept. 22. 14:31
 22/25 anonim ***** válasza:
8%
ez undoritoan kövér.
2012. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

utolsó, ha ez undorítóan kövér, akkor ez mi:

[link]


????


tanuljuk már meg a fokozást... -.-"

2012. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
az is undoritoan kövér.
2012. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ahha, szoval szerinted a ketto egy lapon emlitheto. Hat, erre nem reagalok
2012. szept. 27. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!