Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? Milyen...

Mit gondoltok rólam? Milyen vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 172 centiméter. Kíváncsi vagyok mit gondoltok rólam! :)) Alapvetően jelenlegi súlyommal és kinézetemmel nem vagyok elégedett, fogyni szeretnek pár kilót! Szerintetek?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


(utolsó képen az ínyfék látszik, lehet kritizálni, de tudnotok kell, hogy azt illetően minden kritika lepereg rólam! :DDDD )



2012. szept. 3. 14:34
1 2 3
 1/30 Rat Poison ***** válasza:
100%
Arccal nem különösebben nyerted el az imádatomat, holott a tested pont a felállított ideámnak felel meg.
2012. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
A tested szerintem okés, ha híznál még néhány kilot akkor is ezt mondanám. Bár arca én se vagyok oda érted különösebben.
2012. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mosolygós,csinos vagy,de az arcod nekem sem tetszik.
2012. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hm érdekes, arcra mindig megkapom, hogy nem szép ..mondjuk ha sminkelném magam, lehet más lenne a helyzet..
2012. szept. 3. 14:51
 5/30 anonim ***** válasza:
52%

Arcod tényleg fura, smink sem segítene annyit.

Test elég jó, fiatal korod ellenére nőies. Szerintem a normális fiúknak hasonló tetszik. Gebék, itt a világvége.

2012. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az arcod nem valami szép, testre meg szerintem sportolj, nem vagy túlsúlyos, csak elhanyagolt.
2012. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
az alakod tetszik, az arcod nem. bocsi.
2012. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

[link]


meg egy kep :))


amugy koszonom, mindenkinek ment a zold kezecske!

2012. szept. 3. 15:54
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Az alakod nagyon jó, az arcod meg szerintem olyan, hogy nem lehet róla jó képet csinálni, de élőben kétlem, hogy csúnya lenne.


Az ínyfék piercingről annyit, hogy semmi bajom vele, viszont odavonzza a tekintetet és ez nem előnyös, mert sárgásak a fogaid, de persze ezzel nem kell törődni, csak feltűnt.

2012. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
kiskoromban nagy dozisban kaptam antibiotikumot, ami nem tesz jot a fogaknak :) de amugy szerintem elobe nem ilyenek..:DDDDD
2012. szept. 3. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!