Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? Milyen...

Mit gondoltok rólam? Milyen vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 172 centiméter. Kíváncsi vagyok mit gondoltok rólam! :)) Alapvetően jelenlegi súlyommal és kinézetemmel nem vagyok elégedett, fogyni szeretnek pár kilót! Szerintetek?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


(utolsó képen az ínyfék látszik, lehet kritizálni, de tudnotok kell, hogy azt illetően minden kritika lepereg rólam! :DDDD )



2012. szept. 3. 14:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem elég sokat képzelhetsz magadról, pedig nem kellene!
2012. szept. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
30%

Az üzenet küldője: hahahaha, no

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 13:21

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mit gondoltok rólam? Milyen vagyok szerintetek?

"Szerintem elég sokat képzelhetsz magadról, pedig nem kellene!"

Az üzenet szövege: mibol gondolod, hogy sokat kepzelek magamrol?


A stílusodból drága!

2012. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Biztosan megtudod állapítani, hogy milyen a stílusom! :)) És nem fogom felidegesíteni magam, pedig tudom, hogy erre vágysz, máskülönben nem másoltad volna ki a levelet. Elég sok emberrel, aki ideírt, megbeszéltem a dolgokat, hogy miért mondta amit mondott, mert valamilyen szinten tényleg érdekelnek a vélemények és annak okai, de úgy látszik veled ez lehetetlen. Ha annyira oda lennék magamért, szerintem nem az lenne az ész szerű, hogy mindenkinek zöld kezecskét nyomogatnék, hanem lenézően csapkodnám az egeret, miközben a piros kezekre irányítom a kurzort.

Viselkedést tekintő véleményre - így a te 'korrekt' megnyilvánulásodra sem - vagyok kíváncsi, mert nekem úgy rémlik, nem kérdeztem, szóval nem tudom mire fel leled örömödet abban, hogy képek alapján nyáladat verdesve drágámnak nevezz, miközben semmit nem tudsz rólam. Vagy ha mégis és netán ismernénk egymást, kérlek jelezz, de ne névtelenségbe burkolózva próbálj nevetség tárgyává tenni! :))

2012. szept. 7. 16:36
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát, a napszemüvegeid elég béndzsák, az ínyféked gusztustalan, de jók a melleid és szopkodnám a lábujjaid! :)
2012. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 VVMMvvmm ***** válasza:
Combjaid és a feneked nagyon jók.Fürdöruhás képet kérek!
2012. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Latszik, hogy van egyeniseged. Az alakod is jo, csak vigyazz ne hizz meg, mert talan kicsit hajlamos lehetsz ra, mivel nem vagy palcika. Nekem meg az arcoddal sincs bajom, inkabb fius, karakteres talan azert nem tetszik nekik. Bar en no vagyok, de vegre nem egy tucatnot lattam itt kiteve.
2012. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ja amugy kimondottan fogyni max 3- 5 kilot ha nagyon szeretnel, de inkabb arra vigyazz, hogy ne hizz meg, amugy jo ez igy.
2012. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Nagyon szép vagy!Az alakod tökéletes a magasságodat pedig irigylem:)
2012. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szép vagyok. Az alakod kur*a jó. Az arcoddal nincs semmi baj,szebb lenne ha púderoznád!
2015. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
*Szép vagy X"D BOCSI H. ELIRTAM!!!!!!
2015. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!