Szőr problémák?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Szőrös a karom, világos színű szőr van rajta, ami fényben változik. Valamikor teljesen szőke alig lehet látni, valamikor meg sötétnek tűnik. Néha zavaró, viszont legyantázni nem szeretném. Lehet egyéb megoldás ilyen esetben?
2012. szept. 11. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg szőkítő krémmel jobban szőkítheted. A gyantánál jobb megoldást nem nagyon tudok.
2012. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítő krémeket én nem bírom, gyantázni meg nem akarok, ezért epilálom a karomat is. Nem fáj jobban mint a gyanta, de nekem az kényelmesebb.
2012. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sűrű sötét szőr van rajta akkor felesleges bármit is csinálni vele. A szőkítésről sárgás lenne, az csak rosszabb.
2012. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem szőkésbarna hajam van, és majdnem szőkék a szőrszállaim is. De kb. 1,5 cm hosszú.. az nem gáz? Mostanában elkezdtem figyelni más lányok karját is, valakinek rövidebb... valakinek sötétebb... már mániákus vagyok :D úgy félek attól, hogy a fiúknak ez nem fog tetszeni és szóba hozzák.
2012. szept. 11. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrösebb a karom, mint a többi lánynak. Régen általánosba ezért voltam mindig hosszú-ujjú pulcsiba, nem mertem levenni, mert nem akartam hogy cikizzenek a karom miatt. Így visszagondolva nem tudom hogy bírtam a 600 fokban hosszú ujjúban :D Én néha epilálni szoktam, más megoldást nem tudok rá.
2012. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!