Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lábammal?

Mit csináljak a lábammal?

Figyelt kérdés
13 vagy szőke a hajam és az a baj ,hogy a lábam szőrös szerencsére szőke az is ìgy annyira nem gàz azt mondják nem látszik közelről viszomt igen a szüleim nem engedik,hogy leborotváljam mert hogy erős lessz és fekete ez igaz? osztàlyomba van olyan aki borotválja de neki nem lessz fekete tippek arra,hogy mitcsinàljak?

2012. szept. 5. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz fekete.

Én is szőke vagyok, és borotválom a lábam, bár valamivel idősebb vagyok nálad.

Ha annyira zavar beszélj a szu2leiddel, hogy te etztől jobban éreznéd magad, megnöne az önbizalmad, stb...

Bár idén már nemigen lesz rövidnadrágos időszak, télre meg (a te korodban még) mindegy.

Ha idén nem engedik, hozzd fel nekik jövőre.

2012. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*szüleiddel

*ezt

*hozd

2012. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz fekete és erősebb sem lesz ez egy tévedés én már évek óta borotválom/szőrtelenítenem ...szerintem ne kérj engedélyt ha téged zavar borotváld le én sem kértem engedélyt senkitől leborotváltam és kész.....19/L
2012. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :)
2012. szept. 5. 16:44
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
13 evesen? Urrristen te bedilsztel egyetértek a szülidel jo hogy nem meg azt nem írod hogy a szüzesget akrod elvesziteni ha egytaln meg szüz vagy csak portstiknak van 14-15 kor alat le szörtelntve a labuk ha azt irnád hogy a hónod alja azt meg talán meg értem de ezt nem már bocsi de a korodal legyel tisztább jó is az ugy minek zavar ne enged a kõzeldbe az enberket kapisi
2012. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még SZŰZ vagyok :) és azért kérdeztem mert most komolyan nagyon szőrös a lábam szerencsémre szőke szóval messziről nem látszik és az osztálytársaimnak egyértelműen lányoknak le van borotválva a lábukról a szőr de most komolyan van aki kicsivel még fiatalabb is mint én
2012. szept. 7. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Elözö vagyok is bocsi talán egy kicsit tól szigrú voltam de ne foglakoz te kölömbb vagy náluk ük belük a szüleik porsti csinálnak belöld meg müvelte bird ki a szülinapod ig is akkor tudom hogy nehezen esik de nekem fölg hogy január-ban születem is akkor meg mi ertelme?
2012. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
semmi baj elgondoltatò volt és mostanában az utolsò 3nap ban hideg volt olyan" jobban jársz ha hosszùgatyát veszel minimum " szòval szerintem várok mondjuk tavasz nyárig :)
2012. szept. 9. 14:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért először inkább hosszúnadrágos időben próbáld ki és ne rögtön élesben, hátha elvágod magad vagy valami.
2012. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okés :) és köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 9. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!