Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a lábammal?

Mit csináljak a lábammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éve küszködöm ezzel a gonddal, hogy a lábamon nagyon rondák a körmeim. Nem nőnek, csak úgy vannak. Az egyiken pl. csak egy kis gombostűfej méretű körmöcske van, az még sose nőtt... a nagy, mutató, középső ujjamon még növöget, de mindig ránő a bőröm is :( a nagy ujjamon is a lábamhoz képest kicsi a köröm.

Szóval annyira bénán néz ki. És itt a szandál, papucs szezon. De ettől nem tudok sose mást hordani, csak sportcipőt :((( a strandon is olyan ciki :((((((

az meg hogy néz ki, hogy a lábon műköröm? :/


2012. máj. 19. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Manikűrős ;)
2012. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj el pedikűröztetni...tetesd rendbe a bőrt és a körmöket is...enyémek is ocsmányak,én huzatok rá francia mintájú zselét is....
2012. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ja, az lesz, mert nem bírok már ránézni se a lábamra. Itthon is zokniban vagyok éjjel-nappal :D


úgy látom elég drága a pedikűr :( ti mennyiért csináltatjátok?

2012. máj. 19. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
a pedikuros segithet, de a problemat nem oldja meg, max eltakarja, veletlenul az picike korom nem gombas? en elmennek a helyedben bordokihoz is... sajna a kormod mereten szerintem senki se fog tudni valtoztatni, de azert megproblni erdemes
2012. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!