Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek az "X" lábammal?

Mit tegyek az "X" lábammal?

Figyelt kérdés

X lában van, életemben egyszer volt rajtam miniszoknya akkor is rám erőltették. Nem merek felvenni nagyon simulós nadrágot (pl.:cica-nadrág) mert nagyon bénán nézek ki benne.

Nem birok gond nélkül nőiesen öltözködni emiatt és már 21 vagyok.

Mit tegyek?


2011. nov. 12. 14:42
 1/8 A kérdező kommentje:

Az enyém hasonló a felsőhöz.


[link]

2011. nov. 12. 14:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj. A cicanadrag egyaltalan nem noies. oltozkodj az alakodhoz.
2011. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyukámnak is x lába van. Nekem sose tűnt volna fel, hogyha nem mondogatja folyton. Ne csinálj belőle problémát, ez az első tanácsom.

Másik hogy figyelj rá, hogy hogy állsz meg, hozzá kell szoktatnod magadat hogy ne úgy rakd a lábaidat, hogy látszódjon.

Esetleg egyenes szárú nadrág? Szerintem az szép és nőies is, és nem látszik benne, hogy x a lábad. :)

2011. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is x lábam van, de őszintén szólva nem érdekel, ugyanúgy hordok szoknyát, feszülős nadrágokat... Bár mostanában edzegetek és a vádlim belső részét kicsit izmosítottam, szal arányosabb lett a lábam. (meg nekem alapból nem annyira x mint amit linkeltél)
2011. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cr7junior válasza:

figyelj rám :)

az ,,X,, lábbol ugy lehet normális ha sportolsz

kézilabda,tornaszas ienféle sportok

tréninget vehetsz fel nyugodtan kevésbé latszik

és meglatod sok sportolas utan szep formas labad lesz :)

hajrá szoritok neked

2011. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy így lesz. Bár röplabdázok, heti 1x nem tudom az mennyire segít. :S
2011. nov. 12. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

menj el az X-faktor-ba táncolni.

bocsi:)

sportolj,mást nem nagyon tudsz,fogadd el,hogy ilyen.de sporttal biztos lehet valamennyit változtatni rajta,pl.biciklizés,guggolás,comb gyakorlatok,kitörés.

2011. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, a törökülés jót tesz neki. Tévézz úgy napi fél órát mininmum. De lehet, hülyeség, utána nézhetnél.
2011. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!