Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen típusú...

Lányok! Nektek milyen típusú fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Olyanokra célzok, h inkább menőbb de sík hülye, vagy tanulósabb, átlagos kinézetű, kék-zöld-barna szemű?

belsőleg kedves, humoros, figyelmes, stb..



2012. szept. 8. 18:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)
2012. szept. 8. 21:32
 12/20 anonim ***** válasza:

szerintem neki hihetetlen helyes arca van :) ( és nem érdekel ha valaki b*zinak tartja)

[link]

[link]


belsőre meg a szokásos legyen kedves,hűséges stb. semmi nagyone extra kivánságom sincs :D

2012. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Számomra a tökéletes fiú:

Legyen magas, mert én is az vagyok. (legalább 175 cm legyen). Legyen kedves, udvarias, de ne nagyon érzelmes. Ne legyen csöndes, mindig lehessen vele valamiről beszélgetni.Ne féljen a lányoktól. Legyen jó a humora! Ne legyen buta, legyen értelmes. Ne legyen rasszista, azokat utálom. Ne ítéljen a külső alapján! Legyen romantikus.

Így közelítsen ahhoz a lányhoz akit szeret:

Először legyen kedves vele, ismerkedjen meg vele, és csak utána hívja el randira. Adjon rózsát a lánynak és ne sárgát, mert azt a beteg nagyiknak szokták. Adjon vörös rózsát.  Ha igazán szereti ölelje át és súgja a fülébe hogy szereti..<3

Ilyesmi kinézet jön be:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

De szerintem senki sem tökéletes, ugyhogy nem feltétlenül kell pont ilyen legyen.

:)

2012. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

Én irtam az utolsó kommentet és ezt hozzá teszem még:

NE drogozzon és NE cigizzen mert én az olyanoktól akik azt hiszik az menő, az olyanoktól HÁNYOK!

14/L

2012. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Nekem a kicsit menők jönnek be aki nem stréber de nem sík hülye és ne drogozzon, lehet rosszfiú de velem legyen kedves.

Kinézet: nálam a csőgatya, felzselézett haj, kocka has jön be

Pl: Taylor Lautner

2012. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
En is birom a menobb srácokat. Legyen benne ferfiassag, kedvesség, egy csepp romantika. Szeretem ha egy fiú 3-4 évvel idősebb mint en. Legyen őszinte és a többi (cigi, drog ilyesmik. Tehát Ha "rosszfiú") nem érdekel.
2012. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Roppant érdekes válaszokat olvastam :) Hát ilyen csávó nincs tudom magamról először is egy ember mindig változik mind külsőre mind belsőre pl ha valaki összeroppan egy tragédia miatt stb. Vagy netán megváltozik az ízlése. Lányok ti sajna álomvilágban éltek sajnos ez van.

20/F

2013. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

a kérdésedre a válasz:inkább a tanulósabb,átlagos kinézetű :)


Belsőre nekem nagyon fontos,hogy okos legyen és intelligens!!Ha nem tanult,és sík hülye,azzal nincs mit kezdenem.Én elég jó tanuló vagyok,és szerintem az nagyon fontos,hogy egy szinten legyünk.

Még ami fontos,hogy legyen udvarias,és illedelmes..lehet,hogy a mai világban ez már ritka,és ódivatúnak számít,de szerintem ez a normális viselkedés egy lánnyal szemben,szóval ha tahó bunkó,akkor az egyértelműen felejtős.

Legyen értelmes,és mivel még gyerek vagyok,ezért az fontos legyen,hogy tudjunk hülyéskedni,és elengedni magunkat,és ne legyen túlságosan komoly,persze csak ha kell.Legyen velem őszinte,és legyen köztünk egy alapvető bizalom,az érzéseit pedig tudja kifejezni.Amit még megemlítenék,az az önbizalom..sajnos nagyon sok fiú önbizalom hiányos,és pont ez az egyik legfontosabb,hisz úgy érzem magam biztonságban,ha határozott,és meg tud védeni,van egy kiállása.


Külsőnél nekem édes mindegy,hogy szőke vagy barna a haja,egyszer ez,egyszer meg az tetszik.Ha muszáj lenne választanom,akkor talán a barnát választanám.Utálom,ha tiszta seprű az egész feje,úgy be van zselézve.Ha minimálisan van megcsinálva,természetesen néz ki,az még oké.Szemszín is mindegy,a lényeg,hogy lássam benne,hogy élvezi az életet és boldog.Bár azért egy gyönyörű csillogó kékes zöld szem nem olyan rossz :) Viszont a barna szem is lehet nagyon szép ;)

Az öltözködéséhez csak annyit fűznék,hogy ne legyen páwa.Utálom,ha valaki csőnadrágot vesz fel,meg hozzá a kis menő farmerkabátját,és a "swag" vagy "yolo" feliratú pólóját meg a 40.000 Ft-os air force cipőjét..ettől kiver a frász.És ez ugyanúgy igaz a lányok esetében is,hogy ugyanúgy van felöltözve mindenki,tömeg divat,esküszöm.Bezzeg ha már nem öltözöl úgy,akkor már lúzer vagy.Gratula,de tényleg.

Szóval visszatérve,a lényeg,hogy elég egy nadrág,valami rendes póló,egy tornacipő,és kész.Valamilyen szinten kövesse a divatot,de ne ilyen páwás praktikákkal,mert az már túlzás.Ha az öltözködése egyszerű,de nagyszerű,az tökéletes :)

A magassága mindegy,mert alacsony vagyok,és ennyi idős korban még fejlődnek a fiúk is,tehát ha pár centivel alacsonyabb,az se gáz.

Kinézete..hát azért valljuk be,hogy egy kicsit mindenkinek számít,mert először az arcát nézed meg a másiknak.Nem kell,hogy modell arca legyen(azt nem is szeretem),csak simán egy kicsit helyeskés.Tehát amikor ránézel,és azt mondod,hogy:"na igen,ő természetesen helyes,és nem beképzelten,hanem olyan aranyosan,és szép,szabályos az arca",tehát nem nagyképűsködik vele,hanem szerény ezzel a témával kapcsolatban.


Hát,ennyi lenne az én kis "rövid" véleményem :D

Összefoglalva tehát inkább az intelligens,normális gondolkodású fiúkat kedvelem.Elegem van már ezekből a cicafiúkból meg lányokból,akik csak összemajomkodnak,de az,hogy mennyi 100+100,azt már nehéz kiszámolni,mert agyuk az nincs hozzá.

Az meg,hogy mit gondolnak mások arról,hogy neked ki tetszik..NE FOGLALKOZZ VELE!Nem éri meg.Az tetszik,aki,és örülj neki,hogy egy okos fiú tetszik,aki ráadásul még kitűnő is..pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok,mint te :D (bár nem tudom,hogy a kérdés kiírása óta változott-e valami :D)


https://www.youtube.com/watch?v=26_g9OzymvU


Nincs meghatározva,hogy pontosan milyen fiú is tetszik,mert ez változó,de kinézetre az ilyen fajta fiúk azért eléggé tetszenek :) Illetve látszik rajta,hogy nem beképzelt,hanem szerény.

2015. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Hogyan lesz barátnőd tinédzserként 2023-ban:

- Legyen madárfészek hajad (vagy kozepesen hosszú haj)

- Ha már haj, akkor lehetőleg festett legyen

- Legyen fülbevalód

- Legyél fuckboy (azaz egy életképtelen nagyképű gyökér)

- A lehetőleg egy csepp férfiasságod se legyen

- Posztolj olyan videókat TikTok-ra amin zenére tátogsz (videóban kiírod az érzéseidet, öntsd ki a lelkedet)

- Ne törödj vele, és ne válaszolj egyből az üzeneteire

- Lehetőleg mindig Skinny jeans-t hordj

- Minél színesebb márkásabb ruhákba járj. (Ha nem Skinny jeans-t hordassz akkor vegyél fel olyan ruhát amiben úgy nézel ki mint egy szemeteszsák)

- Legyél focista vagy jégkoronozó (hiába vagy fekete öves karatés, vagy 100 kilós gyúrós semmit nem fog érni egy nyikhaj focistával szemben)

- Ne legyenek komoly céljaid, csak lézengj, "lógjál" vigyen csak az élet valamerre.

-Hobbid legyen a TikTokozás és piálás, cigizés.

- Legyél "menőgyerek"

- A baráti társaságod legyen számára megfelelő

- Kövesd mindig a trendet (öltözködés stb.)

- Még véletlenül se legyél egyedi.

- Flexelj a pénzeddel (már ha egyáltalán a tiéd és nem apuci anyuci pénze). Ezt általában mindig mondják hogy sokszor nem is nézik a pénzt de ez hülyeség.

- Közösségi média

2023. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Előző vagyok (2023.01.22. 23:04.)

Ezeket amelyeket előbb leírtam remélhetőleg kinövik majd felnőtt korukra lányok, és valóban férfit akarnak maguk mellé.

2023. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!