Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen fiúk...

Lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Miket szerettek és miket nem??

2012. aug. 28. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Hosszú hajú, férfias, rocker, átlag testalkat, max 180 cm, min 165 cm. Hát kb ennyi a lényeg nálam:)


Viszont nagyon utálom az ilyen "macsó" fílingűeket, felfújt izmok, suhogós naci, stb..


Belsőre meg..legyen humora, és legyen őszinte, normális. A lényeg hogy szeressen és én is őt:)

2012. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
alfahím
2012. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Linkelnék egy fb adatlapot, de az illető szerintem kinyírna érte...
2012. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nincs 'ideálom' de azért: :)

külsőleg: magas (min. 185cm); barna haj; borosta

belsőleg: okos; humoros; őrült (jó értelemben:D)

2012. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az "álomfiú" az magasabb mint én hosszabb sötétbarnahajú zöldszemű jó stílusú ( öltözködjön jól), jóillatú , mosolyogjon szépen, ne legyen kis orra, ne legyen túl kigyúrt gyengéim a vékonyabb fiúk és a fullcap nálam előny ha jól áll az illetőnek :D . Szerencsére létezik is ilyen fiú a közelemben :) 15/L
2012. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Külső? Most csak külsőt írok.

Magasabb mint én , átlagos vagy vékony testalkata van , nem duci/dagi de nem sovány.

Szőke haj vagy barna. Tök mindegy milyen a szemszíne de nekem a barna szemű fiúk tetszenek általában.

Zselézett haj vagy félhosszú de nem az a emos b.zis vasalt :DDD De inkább zselézett. Igényes legyen , jó ruhákba járjon ne szakadtakba..

Persze nem muszáj , hogy teljesen ilyen legyen de az első kettő és utolsó dologban de!

13/L

2012. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szőke hajú, kék szemű, nem férfias
2012. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem az álompasi:

sportol,ebből kifolyólag sportos (kicsit! izmosabb) testalkat, rövid barna haj, magasabb legyen nálam (szóval minimum 172cm)

Amúgy meg így a kicsit rosszabb fiúkat szeretem, a nagyhangúbbakat, vicceseket és legyen értelmes vagyis lehessen vele értelmesen is beszélni, fontos,hogy biztonságban érezzem magam mellette,szóval megtudjon és meg is akarjon védeni ha baj van.

Szerencsére szerencsém van és van ilyen fiú az életemben:)

2012. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne legyen magas, 160-175 cm között. Vékony, rocker vagy goth vagy bármi hasonló, hosszú hajjal. Legyen kedves, udvarias, csendesebb típus, semmiképp se az a nagydumás menőgyerek.

25L

2012. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Magasabb nálam(175+)

Testalkatra a vékonyabb srácok tetszenek, de nem kell itt kórosan sovány izom nélküli fiúra gondolni, csak egyszerűen nem kedvelem a "macis" típust.

Legyen sportos, de nem egy konditeremben kigyúrt állat, hanem olyasvalaki, akin azért van egy kis izom mégis. Mivel én szeretek túrázgatni, heti 2x járok futni, néha az uszodába is felmegyek, ezért valahogy nem tűrnék meg magam mellet egy lusta tv előtt ücsörgő srácot.

A hajszín/szemszín teljesen mindegy, bár a sötétebb hajat jobban preferálom, főleg kék szemmel. Fazonra pedig valami rövidebb, teljesen egyszerű dolog, de annyira legyen hosszú, hogy bele lehessen túrni. :)

Arcra helyes, de nem kisfiúsan. Amúgy apróbb szépséghibák nem zavarnak, pl nagyobb orr, kicsit kusza fogak, vagy hasonló...

Legyen humora, kedves legyen, és aranyos, ugyanakkor nem nyápic, meg se merek szólalni típus. Legyen értelmes és intelligens, lehessen vele beszélgetni.

Ruhák: Valami normális cipő, nem ilyen most divatos izék. Egyszerű farmer, nem csőgatya(!) de nem is ilyen nagyon bő. És valami sima póló, valami normális mintával, esetleg ing.

Egyébként ismerek is egy ilyen srácot, egyszerűen tökéletes. Istenem. :(

2012. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!