Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen típusú...

Lányok! Nektek milyen típusú fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Olyanokra célzok, h inkább menőbb de sík hülye, vagy tanulósabb, átlagos kinézetű, kék-zöld-barna szemű?

belsőleg kedves, humoros, figyelmes, stb..



2012. szept. 8. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

hát nekem az kizáró ok ha hármas alatti tanuló mert ez azt jelenti hogy vagy sík h*lye vagy nagyon nem érdekli a jövője és én nem szeretnék úgy élni hogy majd később nekem keljen eltartani a férjemet


kinézetre ők tetszenek:

[link]

[link]


de linkelhetek be ilyen fiúkat úgyse találok egy ilyet se

nem vagyok csúnya de szupermodell se és két lábon állok a földön ezért tudom hogy kevés olyan fiú van aki ha ilyen jól néz ki akkor nem beképzelt és komoly kapcsolatot akar


az elvárásaim:

1.azért ne legyen csúny de nem kell egy b*zifiú modell se

2.jó legyen a humorérzéke legyen figyelmes, romantikus

2012. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Belső:

-hallgasson metált/rockot!:D

-szeressen olvasni, nekem ez cseszettül fontos. tudjon velem beszélgetni a zabhegyezőről, tudja ki az az Agatha Christie, Jane Austen:D

-nem kell, hogy eminens 150IQ hányadosú feltaláló legyen, de érdekelje a tanulás, ne drogozzon szünetekben a mosdóban:D

-legyen jó fej, tudjon velem nevetni.

-természetesen a hűség elvárt.

-ne legyen agresszív/idegbeteg, az csak én lehetek:D


Külső:

-a szeme tök mindegy, csak ne barna szemű legyen, azt szabályosan gyűlölöm:D na jó, azért elviselem, de nem örülök neki, na.

-sötét haj, nem szeretem a szőke fiúkat.

-imádom a mackós fiúkat, komolyan. nekem nem kell egy 25 kilós zsírszegény kefirt zabáló nyomorék csőnadrágos páwa/emogyerek, nekem férfi kell:D

-ja igen, egy FÉRFI ne hordjon csőnadrágot, ha egyszer is meglátom rajta, engem elfelejthet

2012. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

"hát nekem az kizáró ok ha hármas alatti tanuló mert ez azt jelenti hogy vagy sík h*lye vagy nagyon nem érdekli a jövője és én nem szeretnék úgy élni hogy majd később nekem keljen eltartani a férjemet "


És az kizáró ok ha mondjuk esti suliba jár 20éves és mellette dolgozik?

Ez valamilyen szintem kizáró ok a te szempontodból mert 20éves és csak most fog érettségizni, máshogy nézve meg most már kb. 3,7es átlaga van ami nem a legjobb de nem is legrosszabb és mellette dolgozik is...


Na ez mennyire gáz?

2012. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

fontos, hogy érdekelje a tanulás, a jövője, legyenek céljai

persze alkalomadtán tudjon lazítani és kikapcsolni

legyen humoros, és értse, értékelje az én humoromat és vicceimet :D

hűség, tartás nélkül közelembe se jöjjön :P


a külsőre nincsenek ilyen kritériumok, ha tetszik akkor tetszik :) viszont nagyon szeretem, ha kék szeme van az illetőnek, szerintem gyönyörű :) illetve én nem szeretem ha olyan nagyon magas, mert én elég alacsony vagyok. de mint említettem ezek annyira nem fontosak...

2012. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

És mit szóltok egy olyan fiúhoz,aki kitűnő tanuló(de nem beképzelt), kedves, vicces de egyáltalán nem menő....

megszólnának azért, hogyha elkezdenék egy ilyen fiúval járni?

2012. szept. 8. 19:15
 6/20 anonim ***** válasza:
Vicces, aranyos és kedves. Illetve ,ha szőke vagy kék szemű(esetleg mind kettő), huhuuu akkor azt már le is stoppoltam.XD Engem a tanulmányi átlaga nem nagyon izgat, a lényeg, hogy az agyiszintje ne legyen egyenlő egy marék lepkéjével..
2012. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én 4,8as átlagú vagyok, de nem érdekel, ha a srác nem annyira jó tanuló, mármint... Most mondom, nekem bejön 1 srác, aki mondjuk 3-as 4-es tanuló, de tudom, hogy nem síkhülye, mert pl. rohadt jó dolgokat tud építeni. A szeme színe, hát neki ilyen kékes- barnás, de egyébként ha kék, azon nagyon szép :) a Haja meg inkább barna, de hogy mondjam, nekem az a legfontosabb, hogy jól érezzem magam vele, hogy vicces legyen, meg meghallgasson, és imádom, hogy mikor rámnéz tudja mire gondolok :)
2012. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

kérdező te lány vagy?


a válasz pedig:

nem szolnálak le és ha még hozzá jól is néz ki a fiú (nem lúzer szemüveges, kacskafogú és nem ez a hú de menő vagyok pedig úgy nézek ki mint egy 7 éves kislány) akkor irigyelnélek


ha egy fiú kitűnő tanuló az nem azt jelenti hogy stréber lehet hogy csak simán ilyen jó az agya

fiatalkorban a tanulás a legfontosabb (pesze tudjon lazítani) de az csak egy hatalmas pluszpont ha kitűnő


de egyébként ha nekem tetszik és szeretem akkor más véleménye nem érdekel

2012. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
hát....nem menő és teljesen átlagos kinézetű (barna haj, barna szem, normál testalkat)
2012. szept. 8. 20:12
 10/20 anonim ***** válasza:

most akkor fiú vagy lány vagy


egyébként legjobban a barna haj-szem párosítás tetszik egy fiúba

az szerintem olyan aranyos :)

2012. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!