Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnék gyorsabban nőni? :D

Tudnék gyorsabban nőni? :D

Figyelt kérdés
15 éves vagy de még csak alig vagy 165 cm.Valahogy fellehet gyorsítani?:

2012. szept. 4. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, és ugyanennyi.... nocomment.
2012. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem.. örökletes dolog lehet. nekem vannak két méteres férfi rokonaim, bízom benne, hogy nem leszek akkora!

jelenleg 17 éves vagyok, és 174cm, és szívesen cserélnék veled. (:

amúgy magasak a rokonaid? szüleid, nagyszüleid..?

2012. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok azt elfelejtettem odaírni h lány vagyok :D azt hittem te is...

elmehetsz egy csontvizsgálatra ahol megnézik lezárultak-e a növekedési pontok, ha még nem akkor van esélyed nőni, és hormont is kaphatsz, bár azt nagyon nem ajánlom.

2012. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok spenótot :)
2012. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokat már nem fogsz nőni, gyorsítani pedig nem lehet rajta. De semmi baj ezzel a magassággal.
2012. szept. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 vagyok és 160 centi...4 éve: D
2012. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ha fiú vagy csak bíztatni tudlak mert én is ekkora lehettem 15 évesen(asszem 169 voltam),de mivel későnérő vagyok ezért mostanra(nemrég töltöttem a 17et) elértem a 180cm-t is szval minden esélyed megvan h elérj egy átlagos magasságot.Mindenki más ütembe nő!

De ha nagyon érdekel mennyi leszel akkor az utobbi min. 2 év növekedési ütemét viszonyítsd hozzá az itt található átlaghoz és akkor megkaphatod h milyen növekedési fázisba vagy.(ha pl. nemnagyon nőtél már az elmúlt évekbe akkor lehet h a te csontozatod idősebb a tényleges korodnál és ebben az esetben elképzelhető h ekkora maradsz,viszont ha olyan ütembe nősz most mint egy 13-14 éves akk csak szimplán későnérő vagy(like me)és akkor még magas is lehetsz)

link: [link]

2012. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elsővel egyetértek! én is 19 vagyok és 165 cm, de valószínű ennyi is maradok! :)
2012. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!