Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajtól dús lesz a...

Ricinus olajtól dús lesz a haj vagy gyorsabban fog nőni? Hogyan kell alkalmazni? Nem lesz tőle száraz és seprűs a haj?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 19:23
 1/3 anonim válasza:
orálisan. akkor rövid időn belül lobogni fog a haj...
2012. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Egy olajtól szerinted hogy lenne száraz és seprűs a hajad? :D Amúgy pedig csak szimplán fel kell kenni a száraz hajra, beledolgozni és hagyni jó sokáig hatni. Valaki kever bele egy kis ét- vagy olivaolajat, hogy folyósabb legyen. Hallottam már tojásos és mézes verziót, számtalan variáció létezik, a google a barátod. Hajnövesztésre és hajerősítésre (dúsításra) is jó állítólag.
2012. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DaLmA94 ***** válasza:
42%
Én használom! Heti 1 alkalommal, néha csak simán a ricinust bedörzsölöm a fejbőrömbe és a hajamba,hajvégekbe. Valamikor csinálok egy pakolást. Pl 2 tojássárgája,2 ek olivaolaj, 2 ek ricinusolaj, ezt jól összekutyulom, és mehet is a hajra! Én imádom, lágy, fényes,puha lesz tőle a hajam. Arról nem is beszélve, hogy rengeteget nőtt tőle.. :)
2012. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!