Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagyok? Vagy csúnya? Mi...

Szép vagyok? Vagy csúnya? Mi a véleményetek a külsőmről?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek nem dicsértetni akarom magam csak érdekel hogy külső szemmel hogy nézek ki:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. szept. 4. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyod cuki vagy amikor mosolyogsz. Szép a szemed. Szerintem jól nézel ki.

23/L

2012. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, remélem nem baj.

Szóval, szerintem semmi baj sincs veled. :) Én elcserélném veled a külsőmet, pedig egész népszerű vagyok a fiúk körében... :D


Tetszik, hogy nincs rajtad sok smink! Az utolsó előtti kép nekem nem tetszik, azon valahogy sötétebb a hajad, és szerintem is szebb vagy úgy... Csak az a mosoly nekem kicsit mű. :)


És a 3. képen, az az összeállítás...! Erre már tényleg nem bírok semmit se mondani. Borzasztó. Az a nyaklánc, az a romás fülbevaló és az a fölső egyszerűen borzalmas!

A szemüveg jól áll, de azokat az ékszereket/ruhákat felejtsd el. Vagyis legalább ne párosítsd őket össze.


És még egy nagyon fontos dolog: SOKKAL jobban áll úgy a hajad, ha nem csak egyszerűen középen van elválasztva, hanem kicsit oldalt, mint a 3. képen! Milliószor jobb.

Vagy kipróbálhatnál egy hosszabb féle oldalfrufrut is, szerintem jól állna! És a szemöldöködet is kiszedhetnéd.

2012. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Javítok:

"hanem kicsit oldalt, mint az utolsó előtti képen!"* :D

2012. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A 3. képen tetszel, a többin valahogy nem.
2012. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem vagy szép, szerintem átlag alatt, a szépség máshol kezdődik ...
2012. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!