Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagyok? Vagy csúnya? Mi...

Szép vagyok? Vagy csúnya? Mi a véleményetek a külsőmről?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek nem dicsértetni akarom magam csak érdekel hogy külső szemmel hogy nézek ki:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. szept. 4. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kicsit talán sűrű a szemöldököd, de egyébként jó.
2012. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én szépnek mondalak. Azon kevés lány közé tartozol, akinek különösen jól áll a szemüveg. :)
2012. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Aha,az utolsó előtti a legjobban sikerült kép.
2012. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Réka SZJ ***** válasza:
utcsó előtti a legjobb amúgy szép vagy és a szemüveg is jól ál.
2012. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha mosolyogsz, az jól áll. De a szemöldöködet ritkíthatnád, szépen formára szedhető. Szerintem a szemüveg pont nem áll jól, és azon a képen látszik, hogy nagyon nincs stílusérzéked. Még fiatal vagy, de jobb, ha most utánajársz, mert az nagyon előnytelen, kissé még igénytelen hatást is kelt. A karikafülbevaló nagyon nem áll jól senkinek, nem csak neked, a gyöngysor pedig elegáns, kifinomult öltözékhez jó. A felső csúnya. Az utolsó képen sem stimmel az a sál... 12 éves uniszex deszkás vagy emós, mittudomén mi a menő ma a kicsiknél :D Na, azok hordanak ilyet... Nekik se jó, dehát mindegy...


Ez konkrétan nem volt kérdés, de a megjelenésedhez tartozik.

Nem áll jól a túl sok smink, de ha feketével kihúzod alul-felül a szemed, az jól néz ki. Az első képpel kapcsolatban: a homlokráncolást azt felejtsd el, nem jó... Meresztgeted tőle a szemed és ráncos is leszel :) Mosolyogj! Az a lényeg. És finomodj ízlésben :)

2012. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szép vagy! Az utolsó előtti a legjobb!! *-*
2012. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Átlagosnak mondanálak,nem vagy szép,de csúnya se.

Én is a helyedben kiszedetném a szemöldökömet egy formára,csak ne extre vékonyra :D

+ a nagy karikás fülbevalókat hanyagold,senkinek sem áll jól

2012. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

olyan érdekes arcod van :) de amugy tényleg nagyon cuki vagy mikor mosolyogsz :) am ez a természetes hajszined? :) am én megnéznélek/képezelnélek másféle hajszinnel de ez sem rossz :)

18/L

2012. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezen nincs félre érteni. Te is tudod, hogy nem vagy csúnya. Csak a dícséret kell ugye?:) Úgy mint ezt a kérdést kiírók Kb 90%-nak. Annyira szánalmas és illúzióromboló. A szemüveges kép nagyon jó. Ha egy szórakozóhelyen látnálak úgy, felketenéd AZ érdeklôdésem. Jéé de cuki, de jól áll neki a szemüveg, olyan kis aranyosnak néz ki. De mivel ide kitetted magad, már rossz kategóriába kerültél. És így már AZ sem érdekel, hogy szép vagy.
2012. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aranyos, átlagos lánynak nézel ki, a nagy karika fülbevaló nagyon rosszul áll. A szemöldököd nem szép, túl sok. De a többi okés.
2012. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!