Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fájdalmas dolog a...

Julia Caesear kérdése:

Mennyire fájdalmas dolog a köldök piercing?

Figyelt kérdés
Maga a belövése, és az utána következő időszak? Megéri a macerát?

2012. aug. 27. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarod, akkor megéri. Amúgy nem lövik, hanem szúrják - jobb helyeken. Maga a szúrás nem jár fájdalommal, a gyógyulásnál a gyulladás kellemetlenségeket okozhat.
2012. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem nincs, de több ismerősömnek van. a szúrása nem fájdalmas (legalábbis akiket kérdeztem), utána nagy esély van arra, hogy begyullad, sokszor kell fertőtleníteni. amúgy szerintem szépen tud kinézni egy lapos hason, de én nem rakatnék magamba :D (pedig vékony vagyok :D)


16/L

2012. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én azt mondom hogy ha szeretnél akkor megéri

még senki sem halt bele és nem is fáj annyira hogy ez miatt ne legyen

amikor berakják az nem olyan kellemes, de utána már semmit nem fogsz érezni


és ha megunod akkor csak kiveszed ez nem olyan mint a tetoválás hogy ott lesz életed végéig


szóval ha szeretnél akkor csináltasd meg, mert annyira nem fáj hogy ez tartson vissza

2012. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fuu, köszi:)

És azt nem tudjátok, hogy kb. mennyibe kerülhet?

2012. aug. 27. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:
mindenhol másak az árak, westendben 4500... de biztos vannak olcsóbb helyek :)
2012. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem házilag csinálta az egyik barátnőm.Kicsit fájt. De ha neked normális piercing-es csinálja szerintem nem fog fájni.Először szokatlan,beleakadsz,beleakad a törölköző,szóval vigyázni kell rá.Nekem be is gyulladt,mert még nem volt egy hete szúrva,amikor én már a Balatonban lubickoltam.Ha betartod a szabályokat,akkor nem fog begyúlladni és hamarabb begyógyul,és kicserélheted.
2012. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem sopronban csinálták 2 hete..én 10000 forintot fizettem.a szúrás önmagában nem fájdalmas de nem is fájdalommentes.attól függ milyen a fájdalomküszöböd.az utánna következő időszak fájdalommentes ha nem gyullad be.lehetőleg profival csináltasd.az első két éjszaka ragazd le a piercinget gézzel és ragtapasszal hogy ne érjen hozzá semmi.kamilla teával kell 2 hétig minden nap 3-szor borogatni,ha pedig begyullad akkor pedig azzal amit a piercinges ad. :) és ha nagyon szeretnéd akkor megéri a dolog igen. :)
2012. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pesten a legtöbb helyen 5000 forint ékszerrel együtt. Ha gondolod, én ismerek egy piercert, nagyon jól dolgozik, végtelenül kedves és jó fej.
2012. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek Sopronban csinálták 8000Ft-ért. Nagyon szép lett neki, azt mondta egy kicsit fájt, de nem volt vészes, inkább kellemetlen érzés. neki nem gyulladt be utána, de ez egyénfüggő.
2012. aug. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!