Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing?! Minél több...

Köldök piercing?! Minél több választ lécci

Figyelt kérdés
az összes tapasztalaitokat megoszthatnátok velem mivel ősszel csináltatok köldök pc-t..:) szóval fájt-e a szúrás, gyógyulási idő, mivel "kezelted", hány éves voltál ? (és minden mást írjatok le lécci:ddd) előre is köszönöm az értelmes válaszokat:))
2012. aug. 6. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy hasznos lesz a válaszom, de azért leírom :) Én 18 évesen csináltattam, nem piercingesnél... Egy ismerősöm csinálta otthon, gyógyszertári tűvel, előtte bekentünk lidokain krémmel a köldököm. Tűvel a hasamban mászkáltam jó sok ideig, hogy táguljon a lyuk, utána beletette a piercinget. Semmit nem éreztem, picit sem fájt. Utána sem volt semmi gáz vele, olvastam több helyen, hogy egy ideig érzékeny lesz a köldök, váladékozni fog, kenegessem, stb. Hát én semmit nem tartottam be, de nem lett semmi probléma. Ne félj tőle, szerintem nem vészes (ha szakember csinálja, akkor meg pláne nem) :).
2012. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14 éves voltam mikor szúrták,de kozmetikában,és ott nem érzéstelenítettek. Nem volt vészes fájdalom a szúrás,inkább a gyógyulási idő ment már az agyamra,kellett neki pár hónap mire azt mondtam nem fájt. Aztán a forgatást is rühelltem,hogy gyulladt köldökben forgassam de ki lehet bírni. Nem emlékszem mivel kezeltem,valami gyógyszertári kencével:)
2012. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hat azert koszonom:) mindenkepp piercingesnel csinaltatom:))
2012. aug. 6. 20:32
 4/10 A kérdező kommentje:
a masodik valaszt is koszonom:))
2012. aug. 6. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Vegyél a gyógyszertárban Tetran kenőcsöt, azt szokták javasolni.
2012. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oke, koszi:) de amugy majd osszel lesz aktualis, mert azt mondtak, h nyaron nem jo csinaltatni..:):/
2012. aug. 6. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:

A szúrás inkább kellemetlen votl, nem fájt. Mikor azzal a csipesz cuccal fogta a bőrt, hogy rendesen tudjon szúrni az jobban fájt, de túlélhető teljesen az is:)

A gyógyulási idő nem olyan hosszú, az első pár napban fájt, az első hónapban piros volt körülötte és sokáig váladékozott. Most lesz fél éves, már kutya baja, csak mondjuk ha véletlen beakad valahova akkor fáj picit.

Én szánom-bánom nem igazán kezeltem, néha ha eszembe jutott arctisztítóval lemostam. Ez nem szép dolog, de semmi baja sem lett ettől.

15 évesen szúrattam.

2012. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15. születésnapomra csináltattam (én a szúrást ajánlom, nem a lövést).

Az egész pár percet vett igénybe és maga a szúrás nem fájt:). Nekem pár napig volt érzékeny, utána már észre sem vettem, hogy ott van. A gyógyulás érdekében az 'oxycor' spray-t ajánlották, szval azt használtam pár hónapig.

Azért jó ősszel csináltatni mert fél évig nem ajánlott nyílt vízbe vagy uszodába menni.

Remélem segítettem:)

2012. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszoket, és soket segítettek :))
2012. aug. 7. 15:54
 10/10 anonim válasza:

én 16 évesen csináltattam elõször köldök pct, de sajnos elvékonyodott mert rosszul lett szurva...most kb. 2 hete szurattam újra, azt mondják a második szúrás jobban fáj, de szerintem az sem volt vészes, olyannyira h 2 hét elteltével be is gyógyult, az a lényeg h vigyázz rá, minden reggel-este kell kenni tetrán kenõccsel és kötözni :)

+ ne menj egy darabig: szoliba, szaunába, fürdõbe..:) és szurás után inkább zuhanyozz

ha utána valami kérdésed van a piercinges válaszol, meg persze felvilágosít és ugyanezeket elmondja neked szúrás közben/után :)

remélem segítettem

17/l

2012. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!