Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz egy teltebb...

Szerintetek gáz egy teltebb csajnak köldök piercing?

Figyelt kérdés

Most akarok majd rakatni,hangsúlyozom nem vagyok kövér,de van egy kis hasam..

Szerintetek csak a vékony,lapos hasú csajoknak áll jól?


2012. aug. 9. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen :/ de ettől függetlenül ha akarsz csináltass, mert sok teltebb csajszínek van, és ne másokkal törödj :)
2012. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is teltebb vagyok, és nekem is van. egyáltalán nem áll rosszul, és nem csak szerintem, hanem mások szerint se!
2012. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nem csak azoknak akiknek nem lehet lártni röntgen nélkül a csontját ..de azért a kövéreknek nemál jóll .
2012. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább a vékony,lapos hasú lányokon mutat jól.
2012. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével. Egy kis pocival is lehet csinos! Nyugodtan csináltasd meg! Nem csak a vékonyaké a világ.....!!
2012. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerek duci lányt, akinek van.

A párom engem is rá akar beszélni, korábban én is szeretem volna de azóta nekem is lett pocim + műtéti heg is, szóval már nem nagyon akarok.

Szerintem egyébként jól állhat egy arányosan telt csajnak, a strandon meg úgyis lesznek piszkafák, akik a hátad mögött röhögnek bárhogy nézel is ki.

2012. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szerintem megcsináltatom..

2012. aug. 10. 10:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg bátran. Ha nem tetszik akkor még mindig van 2 lehetőség :) Kiveszed, vagy pedig picit lefogysz. :)
2012. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na megcsináltattad végül? :D
2012. aug. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!