Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? ( köldök piercing )

Mit tegyek? ( köldök piercing )

Figyelt kérdés

2 hét múlva megyek a köldökömbe piercinget csináltatni.

Szüleim nem tudják. ( Nyári melóztam egy ideig, így ebből fizetném ki a pc-t).

Nem félek, attól, hogy fájni fog, mert a fülemben 8 db lyuk van. ( 2 alapból,4 kozmetikus által, 1 barátnő( porcba ),1 pedig magamnak 4 napja porcba van, de már egyáltalán nem fáj.)

Nincs deszka hasam, de szerintem jól állna. :) (nem vagyok molett sem.)

Csak attól félek, hogy hátha begennyesedik. A fülemben való lyukakról tudom, hogy nagyon hamar meggyógyultak és csak 1 gennyesedett be, de kibírható volt. Talán a pc is így lesz...

A neten már sok jó tanácsot olvastam.

Azt nem értettem, hogy hogyan kell forgatni. ?

Meg hogy, ha 10-15 év múlva babát szeretnék akkor nagyon rondán nézne ki a piercing? v ki kellene venni?

Köszi a válaszokat!

16L


2012. júl. 24. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy babához ki kell venni a piercinget, mert nyomná a köldököd. Arra is számíts, hogy a lyuk megnyúlhat, eldeformálódhat a terhesség alatt (mint annyi minden más is... :/ )
2012. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is akarod elmondani a szüleidnek?

Nekem is van köldök pc-m, nekem csak anyukám tudja, apukámnak még nem mertem elmondani. De muszáj lesz mert hamarosan nyaralás...

2012. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyunak talán.. :)
2012. júl. 24. 22:12
 4/5 anonim válasza:

Mintha én írtam volna ki :) Nekem is 9 luk van a fülemben, majdnem mindet én csináltam.

A köldöködet viszont mindenképp piercingessel csináltasd. Én még novemberben csináltattam. Ha odafigyelsz az utókezelésre és normális helyen csináltatod nem lesz baj.

-tarts be mindent amit a piercinges mond

- ha megcsináltatod akkor ezen a nyáron már semmiképp ne menj strandra, de egy darabig még a kádba se ülj be

-szolit egy ideig hanyagold

-rendszeresen tisztítsd (ezt el fogják mondani)

-a forgatás annyit jelent, hogy picit megmozgatod jobbra balra, persze csak tiszta kézzel, én az esti tisztításnál csináltam

-ha babát akarsz kiveszed,vagy vannak kifejezetten terhes piercing

-ha kicsit piros, ne ijedj meg, ha gennyes sincs világvége, persze ha baj van, menj vissza oda ahol csinálták

-Vegyél tetrán krémet, nagyon sokat segít, nekem a gyulladást 3 nap alatt elfújta

Most ezek jutottak eszembe, sok sikert :)

2012. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát igen a strandot már elfelejtettem, max a partról nézem a barátokat :D

2012. júl. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!