Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170cm és 72kg az már kövérnek...

170cm és 72kg az már kövérnek számít?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még nem, egy picivel az átlag felett vagy, de az kb 3-4 kg, szóval nem a világ vége..azt ha leakarod dobni gyorsan lemegy;)
2012. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát igen, eddig már fogytam 13 kg-ot :') az még viszonylag gyorsan le is ment, de valahogy ezen a szinten megálltam, egyszerűen ha futok vagy ha kevesebbet is eszek valahogy nem akar lemenni, gonosz kg-ok, de azért próbálkozok tovább :)
2012. aug. 26. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
annak, barátnőm 172cm és 58 kiló és így is van rajta kb 5 kiló felesleg, hason látszik is, te hozzá képest nagyon kövér lehetsz
2012. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
172 cm 58kg-mal az, hogy kövér??? Átlagban 172 cm-hez úgy 62-67-ig pont megfelelőnek kéne lenni, 58 kg egy olyan magas lánynál bárhogy is néznéd de vékonynak számít..
2012. aug. 26. 16:11
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
pedig nem vékony, átlagos, mondom, hogy van egy kis zsír a hasán, 72 kiló az nagyon sok
2012. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
maximum azt tudom elképzelni, hogy izmos vagy azért vagy 72, ő egyáltalán nem izmos
2012. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy??Csak mert attól is függ!
2012. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Csak lány lehetsz ha ennyire érdekelnek a kilók. De ne aggódj a legtöbb fiú ezt a súlycsoportot szereti nem a gizda gebéket. Ha tovább fogynál akkor legnagyobb valószínűséggel a melledből veszítenél úgyhogy jobb elővigyázatosnak lenni ha az ideális súlyra vágysz.
2012. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dj sn a válasza:

Azért vannak itt (is) érdekes emberek...


1. A kérdezőnek: Abból hogy leírod a súlyod és a magasságod, nem következik SEMMI!!! Ha vékony a csontozatod, akkor igen, van rajtad felesleg, ha erős csontozatod van, akkor nem feltétlenül... Ezt én inkább egy orvossal beszélném meg! Változatos és egészséges étrend (vércsoportnak megfelelően!!!), rendszeres testmozgás és lehetőség szerint stresszmentes életmód. Aztán egy-két év múlva lesz eredménye! Sok sikert és kitartást hozzá!


2. A "barátnős" válaszadónak: Az ilyen hülye hozzáállás miatt vannak az anorexiások, bulémiások... Az én barátnőm 175 magas és 54kg, orvosilag "kórosan sovány", de még gyógyszerekkel és vitaminbombákkal (injekció!) sem sikerült az orvosoknak növelni a súlyát, neki ilyen a genetikája.

2012. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak!! Én 168 cmesen és 68-70 kilósan 38as méretü ruhàkat hordtam, több hònap konditerem utàn voltam ennyi kiló, és ùgy néztem ki, hogy egy mini sztreccsruhàban is jól néztem ki. Ennyit a kilókról... Sehol nem làtszott rajtam hàj! Én 12 évesen voltam 54 kiló, gyerektesttel. Ha most lennék annyi, ùgy néznék ki mint egy utolsó stàdiumos beteg. Ennyit tesz a csontozat. Balerinànak nem lennék jó, mert ott kell a könnyü csontozat a nöknél, mert emelgetik öket a pasik.
2012. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!