Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már kövérnek...

Szerintetek ez már kövérnek számít? (kép lent)

Figyelt kérdés

168 cm vagyok, és 81 kg

EZ már kövér kategória?

Mennyit és honnan kéne fogynom hogy jobban nézzek ki?

Kb milyen típusú ruhák állnak jól ilyen alakon?


[link]

[link]

[link]



Előre köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :)



2012. aug. 10. 20:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább duci.Ezen lehet és kell is dolgozni.

Has és combok elsődlegesen,nekem a popsid tetszik.

2012. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
BMI alapján túlsúlyosnak számítasz. Ennek ellenére szerintem arányos alakod van. Én csak álmodozom az ilyenről. :) Nem lehet csak egy helyről fogyni. Ha fogyózni kezdesz, mindenhonnan fog lemenni. Szerintem kb. 10 kg-ot kellene leadnod, az jelentős változás lenne. Az alakod leginkább homokóra, az a legelőnyösebb. A neten szerintem sok tippet találsz az öltözködésről erre az alkatra.
2012. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha fogyózol akkor mindenhonnan fogysz majd, le kéne adnod kábé 15 kilót hogy igazán jól nézz ki.

De egyáltalán nem ilyennek képzelek egy kövér embert, te inkább csak duci vagy.

2012. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg 81 kiló vagy ? Egy 10-sel könnyebbnek nézlek.

Kövérnek nem kövér, inkább ducinak vagy húsosnak mondanám.

2012. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen, tényleg 81 vagyok, nekem is soknak tűnik, de tényleg ezt mutatja a mérleg, szerencsémre nem sokan hiszik el! :)

2012. aug. 10. 21:01
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Biztos erős csontú vagy. tényleg nem nézel ki annyinak. Igazából tényleg arányosan van mindenhol, ha fogsz valószínűleg arányosan is fog lemenni.
2012. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
41%
Engem is meglep, hogy 81 kg vagy. Egy 10- est dobj le, akkor tuti leszel. Amugy has, derek, comb, kar a kritikus pontjaid. Nem mondanalak kovernek, inkabb csak hogy felszaladt nehany kilo. Ez nem is tipikusan duci, mert nem gurulsz.
2012. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
tuti, h erős a csontozatod. én 68-69nek nézlek :D nem vagy kövér, inkább molett. a combod és a feneked formás, arra mindenképp dolgozz majd. javaslom a futást, az jó zsírégető (midnenhonnan:D) kart nemtom hogy lehet, sztem fekvőtámaszokkal, hasat felülésekkel lehet kezelni, hullahoppozással pl. de nézz majd utána, vagy járj konditermekbe, ott srgítenek neked.:)
2012. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
szerintem is erős csontú vagy, mert nekem tetszik az alakod, és látszik, hogy nem olyan vagy, hogy behúzod a hasad, és azt várod, hogy mindenki mondja, hogy milyen jó az alakod, meg lapos a hasad, közben nem...
2012. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Annak nem sok értelmét látom... főleg ha valóban őszinte véleményeket szeretne kapni az ember. :)

Egyébként köszi mindenkinek aki eddig írt! Sokat segítettetek!

2012. aug. 10. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!