Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyitől számít...

Szerintetek mennyitől számít valaki kövérnek?

Figyelt kérdés
sziasztok. linkelnétek képet, hogy egy lány nektek mikortól számít kövérnek?
2011. aug. 10. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ő már az... Még agyon photoshoppolva is :D Persze magammal ennél szigorúbb vagyok :D
2011. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80centis deréktól kb.
2011. aug. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a hasonló alak már kövérnek számít szerintetek? [link]
2011. aug. 10. 04:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem. kövér nálam, ha van rajta plusz 20 kiló. mondjuk ha 160cm-s a lány, akkor 75-80kilósan már kövér. persze ez sok mindentől függ, nem lehet csak így meghatározni. ha megvan a mell-derék-csípő arány, akkor sem mondom rá, hogy kövér, ha 80 kiló. de ha rönk alkata van, akkor 70 kilósan is az.


[link]


akinek a hátán látszik az a hájas csík, na az tuti kövér...sajna még halványan nekem is ott van.S

2011. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már arra azt mondom, hogy kövér, aki nem tud öltözködni, és a gatya fölött szépen buggyan. Persze normális ruhában nem mondanék rá ilyet, mert annyit észre se vesz az ember, de úgy kirí valahogy.

Hát úgy premier plánban akkor kövér valaki, ha nem látom az alkatot benne, szóval nincs meg a derék-csípő ív, és ha gyűrődik, vagy buggyan, vagy hogy mondjam a hája.

Ha valaki izmos, feszes, de kicsit vaskosabb az átlagnál, az még nem kövérség, hiába szélesebb esetleg, mint az utcán látott löttyedt süldő tinilányok. :D

Képet sajnos nem tudok, mert csak ismerőseim közül tudnék példát hozni (de személyiségi jogot nem szeretnék sérteni), de szerintem sejted, mire gondolok.

2011. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

09:08

Az utolsóval nem értek egyet, mert ez is alkatfüggő...

Ismerek 55 kg-os (és nem 150 cm...) csajt is, akinek látszik a hátán a "hájcsík", közben meg majdnem kint vannak a bordái:-D

Viszont amit a kép előtt írtál, az nagyon igaz.:-)

2011. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ha megvan az arány és ugy oszlik el rajta a felesleg nemtudom rá mondani hogy kövér. max husisabb de akkor sem kövér..

attól is függ hogy a csontja mennyire nehezek ugye.

2011. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a tükörben látható csaj már az [link]

vagyis nekem az

2011. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy mondjuk inkább duci?!
2011. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A tükörben látható csajnak lapos hasa van...
2011. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!