Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok. (bővebben lent)?

Csúnya vagyok. (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam nagyon szép kislány voltam, de mára annyira elcsúnyultam. Nem tetszik az arcom, ami nekem a legtöbbet számít. Csak remélni tudom, és néha ezzel próbálom jobban érezni magam, hogy hátha most változok, és pár év múlva szép lesz, de egész nap ez köt le, és tönkre teszi az életem. Most 14vagyok, szerintetek változhatok még jó irányba?

2012. aug. 24. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
irány a pszichologus....
2012. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy csúnya, csak te látod annak magad! :)
2012. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
54%

Tolj egy pár képet ide. :)

Vagy ha akarod akkor privibe. :) Nyugi nem vagyok pedofil csak így nem tudok véleményt nyílvánítani. Kép nélkül meg nem lenne hiteles amit mondanék. :)

Amúgy legyen nagyöbb önbizalmad. Minden lányban van szép és szerethető. :)

2012. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most ezt nem olyan kérdésnek akartam, hogy mit gondolnak, hogy nézek ki, hanem, hogy változhatok-e még ilyen idősen.
2012. aug. 24. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
változhatsz, de küld privibe képet és megmondom őszíntén hogy csúnya vagy-e... lehet nagyon szép vagy és csak te látod magad rondának :)
2012. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
62%

attól függ mennyire vagy ronda. Ha nagyon akkor neked már mind1. De sokat tud változni a csajok arca 1 év alatt is. ;)

Új haj, frizura, más smink stb ezekkel lehet kompenzálni. De változik még az arcod természetesen is a következő években.

2012. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdést mintha csak én írtam volna ki.:D Igaz, engem rá is segített a környezetem arra, hogy így érezzek. A jövő útja kifürkészhetetlen, meghozhatja még az önbizalmadat, akár fejlődésen keresztül - mondják az vigasztalók. (Bár egyet tudnék velük érteni...)
2012. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, fog még változni az arcod.
2012. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szép voltál akkor most sem lehetsz ronda, annyit senki nem változik, legfeljebb ha elhanyagolod magad. Miért tartod csúnyának az arcod egyáltalán?
2012. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14 évesen változhatsz e még? ó jajj most jön csak még az igazi változás! én anno direkt megtartottam az összes diákigazolványomat... a legszembetünöbb a középiskola1 és k.i. 4osztálya közötti változás volt, de az utána jövő két évben is változtam...


szóval hidd el, leszel ennél csúnyább is meg szebb is

2012. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!