Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kell a fogszabályzó?

Kell a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom eldönteni, hogy kell-e, vagy sem. A letörést mindenképpen meg fogom csináltatni, amint lehetőségem adódik rá, viszont a fogszabályzó kérdéses. Engem nem zavar, hogy rés van a fogam között, sőt, mostanában a fog közötti rés divat, és egyesek százezreket költenek a foguk széthúzatására, nekem viszont így adta a természet:) Viszont lehet, hogy a többség nem így van vele, és csúnyának látják a fogaimat. Mit tegyek? Nagyon csúnya? Csak akkor szeretnék fogszabályzót, ha tényleg nagyon muszáj, hiszen nem szeretnék másfél évig egy vassal a számban élni, és nem is állna jól.



2012. aug. 24. 00:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mégis ezen mit kell indokolni? Nem látod?
2012. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor te nem látod, hogy én mit írtam! Azt írtam, hogy engem nem zavar, és nem látom csúnyának (a letörést leszámítva, azt meg fogom csináltatni), ezért kértem a többiek véleményét, hogy mennyire súlyos a helyzet! :)
2012. aug. 24. 18:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Nah hát szerintem nagyon súlyos, én tuti , hogy rakatnék fel fogszabályozót, mert szerintem a szép fog az alapvető igényesség.
2012. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
sztem nem muszáj
2012. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, akkor ne rakd fel. Én a helyedben felrakatnám, mert engem zavarna a rész a fogaim között, de ezt neked kell tudnod, a te fogsorod. Fogszabályzóval egyébként sok gond nincs (nekem is van), ha fáj is, mikor meghúzzák, illetve miután feltették, az hamar elmúlik, a feltörések is csak pár napig tartanak. Hátránya: 18 év felett baromi drága.
2012. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
rész=rés
2012. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kéne. Véleményem szerint az esztétika miatt... :)

Nekem 8 hónapja van fent. Már nagyon megszoktam, sőt, szeretem. :)

2012. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!