Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kell a fogszabályzó?

Kell a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom eldönteni, hogy kell-e, vagy sem. A letörést mindenképpen meg fogom csináltatni, amint lehetőségem adódik rá, viszont a fogszabályzó kérdéses. Engem nem zavar, hogy rés van a fogam között, sőt, mostanában a fog közötti rés divat, és egyesek százezreket költenek a foguk széthúzatására, nekem viszont így adta a természet:) Viszont lehet, hogy a többség nem így van vele, és csúnyának látják a fogaimat. Mit tegyek? Nagyon csúnya? Csak akkor szeretnék fogszabályzót, ha tényleg nagyon muszáj, hiszen nem szeretnék másfél évig egy vassal a számban élni, és nem is állna jól.



2012. aug. 24. 00:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar a rés, akkor nem.
2012. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem kellene.. nekem is ilyen rés volt a fogaim között csak nekem jobban kiállt a felső első 2 fogam. októberben fogják leszedni a fogszabimat 2 éve hogy rajtam van de egyáltalán nem zavaró és a fogsorom meg így is nagyon szép lett hogy még rajta van a fogszabi :) szerintem mindenképpen megéri azzal meg nem kellene foglalkoznod hogy nem állna jól.. elsőre szokatlan de utána már az lesz furcsa hogy leveszik :)
2012. aug. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És mondjuk csak éjjeli fogszabályzóval nem lehetne összehúzni őket?
2012. aug. 24. 00:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél kéthavonta álmatlan éjszakákat, szereted éheztetni magad, bírod a vér ízét a szádban és van rá pénzed, mert nem olcsó mulatság...

Nálam sokkal rosszabb volt a helyzet, tipikus kócos fogsorom volt. Most szinte tökéletes, 2 évig volt fent, de nem csinálnám végig még 1x. Amikor erősített rajta az orvos akkor harapni se tudtam nem még rágni és ez kb 1 hétig is néha eltartotott. Azt pedig ne hidd el, hogy másfél év, nekem azt mondta, hogy fél évig lesz fent és 4x annyi ideig fennhagyta. És miután leveszik éjjeli fogszabályzót fogsz kapni, hogy ne mennyenek vissza a fogaid az eredeti helyükre, ami szintén nem kellemes. Korodat nem tudom, de abból itélve, hogy fehérek a fogaid nemhiszem, hogy 40 vagy, szóval még a bölcsességfogaid is előbújnak azok pedig lehet, hogy össze fogják nyomni az egész fogszorod és teljesen eltünik a köz.


Mellesleg szerintem ilyen fogsorra nem kell fogszabályzó, nincs ezzel semmi baj, főleg ha téged se zavar! :)

2012. aug. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm:) hát igen, én sem szeretném ezt a kínzást végigcsinálni, csak ha nagyon-nagyon muszáj:D

egyébként 15 éves vagyok:)

2012. aug. 24. 00:58
 6/17 anonim ***** válasza:

Persze ez egyéni mindenkinél, nekem hólyagosra szétszedte a számat, valakinek lehet nem is bántaná :P

Nekem 15 évesen szedték le, azóta eltelt 5 év :D

2012. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem kell fogszabályzó szerintem sem.
2012. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kell fogszabályzó.
2012. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Légyszíves indokoljátok meg, hogy miért! :)
2012. aug. 24. 12:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok: mert ha nem fáj, nem okoz gondot a tisztítása, akkor csak azért, hogy jobban nézzen ki, nem kell szenvedni. Főleg, hogy így egészen aranyos, és egyedi, jellegzetessé teszi az arcot, és egyáltalán nem csúnya vagy igénytelen.
2012. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!