Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsik a szemeim ezen lehet...

Kicsik a szemeim ezen lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsik a szemeim és ez zavar. Mivel 14 éves vagyok anyukám nem engedi hogy sminkeljem magam. Így valami más módszer kéne. Ezzel lehet kezdeni valamit? Hülye válaszokat nem kérek!
2012. aug. 17. 11:49
 1/8 szimi14 ***** válasza:
szemen nem lehet változtatni ....az már mindég ekkora lesz mint most
2012. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PannkaBubu ***** válasza:
Csak sminkel lehet de az se teszi tökélyé
2012. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem:(köszi a válaszokat
2012. aug. 17. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
optikailag lehet sminkel, de szerintem cuki a kis szem. mandulavágású?
2012. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is kicsi, de spéci sminkkel tudom csak nagyobbra varázsolni, sajnos más ötletem nincs. Esetleg ha a vízvonalat fehérrel kihúzod, azt nem látja meg anyukád, nem feltűnő, de azért nagyít. Meg a szempillaspirál sem feltűnő (bár látszik, hogy van), azért azt megkérdezhetnéd, hogy buliba, hétvégére esetleg engedi-e.
2012. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen mandula vágású. és ha mégis sminkelném magam akkor hogyan? tehát vízvonalat fehérrel kihúzva,szempilla spirál.. és még? vagy videót valaki tud küldeni?
2012. aug. 17. 12:06
 7/8 anonim válasza:
Én is csak 15 éves koromban kezdtem el sminkelni magam, anyu azt sem szerette nagyon.... Most már megszokta, és csak annyit kèr, hogy visszafogottan.... Ha majd sminkelhetsz majd, akkor semmi esetre se kenj fekete szemceruzát a vízvonaladra! Attól optikailag kisebbnek tűnek mégjobban a szemeid! Találtam neked egy oldalt, ez talán segít makd a sminkelésben! [link] Amíg nem sminkelhetsz, addig mást nem tudsz csinálni! :/
2012. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2012. aug. 17. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!