Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meguntam a külsőm, szeretnék...

Meguntam a külsőm, szeretnék változtatni. Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 163 cm,46 kg. Nagyon vékony,mindig piszkálnak vele. Fehér,sápadt a bőröm. Zöldesbana szem,hosszú világosbarna haj,elég vékonyszálú,szögegyenes. A szemem alatt sötét karikák vannak,apumtól örököltem. Ruhák közül minden lóg rajtam szinte. Van kúpvasam,azzal tudnám a hajamat göndöríteni,csak mindig túl bonygi lesz,nekem elég lenne,ha csak sima hullám. Sminkelem magam: szempillaspirál,púder,szemem alá korrektor,és pirosító. Egy csomó korrektort már kipróbáltam,de nem sokat segít,ugyanolyan karikás a szemem. A hajamat is unom már,de levágatni nem szeretném. A hajfestésen gondolkozom,csak nemtudom,mi állna jól. A homlokom elég magas,volt már oldalfrufrum,de valahogy mégnagyobbnak tűnt tőle a fejem,mert még hosszúkás is. Meguntam már,hogy ilyen csúnya vagyok,úgyhogy változtatni szeretnék.
2012. máj. 28. 10:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a bőröm pattanásos,a hátamon,és a mellkasomon is van egy csomó pattanás. Voltam bőrgyógyásznál,felírta a Tenuatnt,nem javított. Aztán a Zinerytet az sem. Azt mondta,ez életkori sajátosság,és majd el fog múlni,nem ír fel semmit... Voltam vérvételen,kiderült,hogy vérszegény vagyok,de nem írtak fel gyógyszereket,csak a bérescseppet szedem,de semmit nem javít.
2012. máj. 28. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Sápadt bőrre, ott a napozás, szoli (csak 1-2 perc elöször).... ha genetikailag sápadt vagy, drasztikus változást ne várj ettől se, de sokat javithat. Púdert legfeljebb az alapozóra szokás használni, de teljesen felesleges..... Ahogy sminkeled magad már lehet pattanásos a bőröd. Helyes sorrend: arctisztítás, majd hidratáló krém (te esetedben zsíros bőrre való), alapozó (szintén zsíros bőrre való és mattitó), korrektor (szintén), majd ha ragaszkodsz púderhez akkor mehet erre, hogy fixálja (felesleges mert nem fog levegőt kapni a bőröd....Ö) Végy mindenből jó minőségüt akkor rajtad fog maradni. Mivel világos a bőröd érdemes lenne, halválny barack színű pirosítót használni.


Ruha terén, ajánlom a new yorekert és tally-t ott XS-es méret is van.

2012. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. :) Voltam már szoliban,csak elég drága,és nincs rá pénzem,hogy minden héten min 2x-er menjek. Napon epdig nem barnulok semmit. A New Yorkert, TallyWeijlt én is szeretem,csak sajnos itt nincs,a legközelebbi 60 km-re van :S
2012. máj. 28. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Napozz, konzultálj egy fodrásszal, hogy milyen hajszín állna jól, szerezz be új ruhákat (slim-fit darabokat, amik kiemelik az alakod, ne lógjon rajtad a ruha!)
2012. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!