Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi állna jól? (smink, haj,...

Mi állna jól? (smink, haj, stb) (változtatni szeretnék magamon)

Figyelt kérdés

A lényeg h eddig kicsit lusta voltam, de most szeretném belevetni magam ebbe a változtatásba :)

valaki aki ráér és ért hozzá, vagy esetleg unatkozik és adna tanácsokat,segítene abban h nekem esetleg milyen haj lna jól, nagyrészt leengedve hordom, vgy felkötve :/ sminkelni is szoktam de van pár dolog amit szeretnék megtanulni, nem akarok elmenni smink tanfolyamra mert felesleges, aki tudna segíteni a családtagjaim közül az meg éjjel nappal dolgozik még hétvégente is :( szal nekem valami segítség kellene abban h mi áll jól smink ruha haj ...:) képet nem szeretnék betenni ide, ink ha benne van valaki akkor írjon ide és írok privibe vagy írjon privibe :) nagyon megköszönném :$

akik csak leakarnak szúrni azok kérem ne írjanak.

19L


2012. júl. 20. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem nagyon tudjuk megmondani, küldj képet privátban, szívesen segítek
2012. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én nagyon szívesen segítek, de úgy tényleg könnyebb lenne, ha küldenél egy képet is magadról priviben:)

Egyébként nőiesebb stílust szeretnél, vagy visszafogottabbat, csak valami újat?

2012. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!