Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Szerintetek milyen az alakom? KÉPPEL!

Figyelt kérdés

Január óta fogyókúrázom és eddig 10 kiló jött le. Még szeretnék fogyni, viszont jól esne egy kis biztatás vagy valami, mert elfogyott a lelkesedésem.

A kérdéseim tehát annyi lennének:

- Szerintetek hány kiló lehetek?

- Milyen az alakom?

- Mennyit kéne még fogynom?

- Esetleg hova edzek, vagy hogyan?


Előre is köszönöm mindenkinek!


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 14. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen úszógumival küzdök: sok-sok kardió segít, hajrá, ne hagyd abba, sikerülni fog! Szerintem még vagy 10 kiló és bombanő leszel!
2012. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ügyi vagy már tiz kilót lefogytál,nem semmi :D szerintem még 10 kilót lekéne ,de lehet hülyeséget mondok attól függ hány kiló vagy hány centi.
2012. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem iszonyatosan előnytelen ez a fürdőruha... A szűk alsó miatt annyira kibuggyansz belőle oldalt, hogy vagy 15 kilóval többnek látszol, mint amennyi lehetsz. Sürgősen cseréld le, és nem bántásból írom...


És milyen magas vagy?


Ha átlagos, akkor szerintem 80-85 kiló között lehetsz.

Egy megfelelő méretű fürdőruhában csinos, formás lennél szerintem, szép a derekad is.

Egy 10 kiló fogyás még menne talán, és akkor még csinosabb lennél. Csípőre, derékra, hasra kéne edzeni főleg.

2012. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Gratula a 10 kilóhoz, de ami nekem is elsőként szembe tűnt, az előnytelen bikini. Szoros, kicsi.

Na, de kérdéseidre válaszolva: 65-70 körül lehetsz, a sport nem nagyon látszik, és ha nem diétázol mellé, akkor nem fogod tudni leadni a derekadon, hasadon lévő felesleget.

További sok sikert.

2012. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Csontig hatoló bikini :D

Sport, sport, sport,sport!!!!!-15 kg. És egy kis napozás!

2012. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A bikini alsó tényleg előnytelen, de ez nem ide tartozik...

Szerintem kb. 80 kg lehetsz

Szerintem kb. 10-15 kg-t kell még leadnod, de ez elég összetette dolog (csontozat, magasság)

Az alakod szép, nőies.

Én a helyedben megcsinálnék még egy 90 napos diétát, és rendben is vagy! :-)


ui: megírnád privátban a súlyodat? (kíváncsi vagyok, hogy jól tippeltem-e) köszi :-)

2012. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Majd később megírom, h hány kiló vagyok. Amúgy 169 cm.

Tisztában vagyok vele, h a bikini alsó része kicsi, de mivel ennek volt jó a felső része, ezt vettem meg. Majd másik alsót veszek fel hozzá legközelebb, ami nem szorít.


Sajnos nekem alapból ilyen fehér a bőröm színe és akármit csinálok vele nem barnulok, max égek. Most pedig még van is színem, nem világítok :P

2012. aug. 14. 15:37
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Miért veszel fel olyan bikinialsót, ami úgy bevág, hogy az tuti már fáj is!? :o

Ettől nem tűnsz vékonyabbnak, sőt.


Hagyd ezt a bikinialsót, vegyél normális méretet magadnak, amekkora tényleg kell. Úgy sokkal csinosabb leszel, mert amúgy semmi gond igazából az alakoddal.


A súlyodból van mit leadni, de az ALAKOD az jó. Sportolj, feszesíts. És még egyszer: kukába, az ilyen, legalább 3 számmal túl kicsi alsókat!!

2012. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

65-70 kg.

Nagyon szép az alkatod, ha még rágyúrsz tökéletes lesz!

Szerintem még egy 5-10 kilót.

Mindenhová!

www.tornavideo.hu


Sok sikert! Ne add fel, már majdnem tökéletes vagy!!!!! :)

2012. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
úr isten. te 70 kiló lehetsz max! nem vagy kövér sztem, kicsit lehet még fogynod de nem kell. a fürdőruha tényleg hanyagolható, egyébként ha azt a csontig bevágást nem veszem figyelembe, akkor körte alakod van.
2012. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!