Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz ezekről a lányokr...

Mit gondolsz ezekről a lányokról, akik így pózolnak?

Figyelt kérdés

[link]


Őszintén várunk minden véleményt, pozitívat, negatívat:)


2012. aug. 9. 13:31
1 2
 11/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

mit gondolok róluk? hááát nem sokat h mit fantáziálok ? nos az nem publikus de az biztos h még az állom képekben is 2 hét fekvő pihenővel jár :D


na szal komolyan: a normális beállított képekkel semmi bajom nincs amíg nincs rajta kacsacsőrű emlős és egyéb állatfajták. és nem 1 13 éves kispunci hiszi magáról h szexi :)

2012. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A szőkét elfogadnam akármennyire fiatal is ;)
2012. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

aki megteheti, akkor miért ne... de nagyon soknál látszik, hogy erőltetett, azok "Tipikus szánalmas ringyók."

27F

2012. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha nem rakják ki közösségi oldalra, csak maguknak, akkor oké. :)

De ha kimegy pl. facebook-ra, akkor már ribancnak gondolnám a lányt, már bocsi. Még fiatalkorúak vagytok, szóval szerintem nem szép így pózolgatni...

2012. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Tucatképek és lányok.
2012. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi baj. Végül is nem csak egy szál tangában vannak.


Igaz, én nem csinálok ilyen képeket, mert nem is lenne hova felpakolni őket, de attól, hogy valami szépen néz ki egy képen, még nem ribanc!


17L

2012. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
selyem rib*ok
2013. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!