Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 18éves làny vagyok!

És sajnos nem nezek ki ennyinek, mert kicsit alacsony vagyok es kissé vékony! Ès a baj ott kezdődik hogy nem merek öltözködni sem.. szoknyàt.. vagy rövid nacit! Mert folyton az van az eszemben hogy valaki le fog nézni! Mert egyépként szép lànynak tartanak de én nem igy érzem! Nagyon rossz érzés hogy minden öltözködésemnél kinban vagyok! :/ ti mit szóltok ehhez? Hülye vagyok? Ne nevessetek ki kérlek mert nem vicces..


2012. aug. 6. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy képet és megmondom/megmondják van-e szégyenkeznivalód.Amúgy nyilván önbizalom hiány csak az egész.Nincs barátod aki erősítse benned vagy olyan társaságod--ezek szerint.
2012. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem néznek le, ilyen melegben az ember örül, ha levegőt tud venni. Vedd fel ami tetszik, húzd ki magad és akkor bohóc ruhában sem fognak lenézni. hidd el a sokat számít, mi látsik a kisugárzásodon!!
2012. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben kiteszek képet majd.. egyépként van baràtom és mindig biztat eléggé! Csak lehet az a baj hogy szeretnék szépen kinézni a ruhàkban! Tul megszeretnék felelni mindenkinek! :/
2012. aug. 6. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tőle is biztatásra szorulsz komoly önértékelési gondok vannak itt.
2012. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a megfelelési kényszert írtsd ki magadból, mert lehetetlen vágy!!
2012. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
midenkinek úgy se fogsz megfelelni ezért azt mondom felejtsd el. viszont öltözz úgy ahogya nszeretnél :))
2012. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!