Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (lent bővebb. )

Mit csináljak? (lent bővebb. )

Figyelt kérdés

7. hónapban lévő kismama vagyok,viszont szeretnék figyelni arra,hogy az intim területekn is szőr mentes maradjak.A problémám az lenne,hogy hiába szeretném leborotválni magam ott lent,nem látok a hasamtól szinte semmit.:)

Szerintetek megkérhetem a párom rá,hogy borotválja le nekem,vagy inkább menjek el,és gyantáztassam le?

Nem azzal lenne a probléma,hogy várandósan látna meztelenül,mert szexeltünk egészen egy hónappal ezelőttig,és fürödni is szoktunk együtt.Csak ez azért mégis más.


Lehet,hogy lesznek,akiket felháborít,hogy mégis hogy juthat eszembe ilyesmi.Megmondom őszintén,hogy nézegettem a régebbi női magazinjaimat,és a tavaly júliusi számban voltak erotikus történetek.Az egyikben a pasi borotválja le a nő intimszőrzetét,és megfordult a fejemben,hogy ez nálunk működne-e.:)

Jó..én várandós vagyok,a történetben szereplő hölgy pedig nem.

Viszont én elég szexisnek érzem magam egy átlag kismamához képest,hogy bevállaljam ezt.


2011. júl. 27. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan kérd meg :D gondolom látott már mindenhogy, sok dolgot kipróbáltatok, nem lesz belőle semmi gond. én is megkérném ha már zavarna.


de téged zavar? mert ha téged nem akkor lehet ő kibírja azt a 2 hónapot úgy, hogy nem vagy sima. (vagy nemtudom, ilyenkor még szexeltek?)

2011. júl. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem ismerjük a férjedet, szóval nem tudhatjuk mit vállal be és mit nem, de ha még nincs dzsungel, megteszi ezt a szívességet:D Ha meg nem finnyás,kibírja ezt az időszakot.. Egyébként meg légy kreatív..fogsz egy kisebb tükröt és hajrá! :D
2011. júl. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már nem szexelünk,mert a hasamtól már nem tudunk egyről a kettőre vergődni.:)

Próbáltuk,de elröhögtük az egészet.:)))

Igazából szülésnél ígyis-úgyis csupasz kell,hogy legyek majd,úgyhogy előbb-utóbb le kell,hogy szedessem a nem kívánt szőrszálakat.Csak nem mindegy,hogy kivel.;)

2011. júl. 27. 02:06
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok

tuti, hogy előbb kérném meg férjemet/barátnőmet/anyukámat mint hogy egy vadidegen nő nézegesse és gyantázza.. :D

2011. júl. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves ma 02:03-as:

Nincs dzsumbuj,mert amíg tudtam,addig leszedtem magamnak.

Az első időszakban jártam még gyantáztatni,mert amúgy azt szoktam,de így már csak akkor mennék,ha muszáj.

2011. júl. 27. 02:09
 6/10 anonim válasza:
Szerintem megkérheted a férjed bátran. Nekem egyik ismerősöm is ezt tette mikor kismama volt, ő azt mondta, hogy annyi volt, hogy nagyon csikizte :))
2011. júl. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a szüléshez nem kell hogy le legyen szedve a szőr. A gyerek úgy is kibújik, ha az életbe nem volt borotválva, gyantázva. Amúgy inkább kérd meg a párod. Amint látom nem írták még, de sok boldogságot nektek, és jó egészséget a babának is.
2011. júl. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Persze! Kérd meg rá párodat, szerintem élvezni is fogja :).
2011. júl. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hot_kiss ***** válasza:
100%

Mekkora naaaagy :DD

Hát ez kajakra tetszik. Ha ilyen felfogású pár vagytok, akkor kaland lesz az egész :D

sok boldogságot és egészséges kisbabát(:

2011. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen a jó kívánságokat!:)


Kedves ma 04:06-os:

Magánkórházban fogok szülni,és nem szeretném magam kellemetlenül érezni ez miatt.

Meg én is jobban érzem magam azzal a tudattal,hogy ott lent is csupasz vagyok.:)

2011. júl. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!