Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a lábam?

Szerintetek milyen a lábam?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ideje futok, meg egészségesebben eszem, látszik az eredmény?



2012. aug. 5. 14:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szexik
2012. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Na azt látom, hogy az.

red4me, azért érdekelne a te kinézeted is, mielött másokat leszólsz. másrészt, én ugyan nem akarok neked tetszeni, de ha a jövőben szeretnéd, hogy az emberek kedveljenek (mint látod már itt is milyen "jó" véleménnyel vannak rólad), akkor ajánlom, hogy tisztelj másokat jobban, mert az ilyen beszólásokkal nem jutsz messzire az életben.

2012. aug. 5. 16:05
 13/29 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem akarlak elkeseriteni, de nem vagyunk egy súlycsoportban. Ha csak pozitiv véleményt vagy hajlandó elfogadni akkor ezt a kérdést legközelebb a Bravo újság fórumán tedd fel.
2012. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Eltaláltad, nem vagyunk egy súlycsoportban. Főleg agyilag:)

A többi véleményt elfogadtam. Kivéve azt, amit te írtál, mert primitívnek tartom.

Létezik építő kritika, és bunkó beszólogatás is.

2012. aug. 5. 16:21
 15/29 anonim ***** válasza:
24%

Ha az neked nem épitő kritika hogy mielött fellövöd az örökévalóságnak magadról a képed rakj rendet és a levedlett ruháid tüntesd el a háttérböl akkor nem tudom mi az.

A lábaid olyanok mint egy 14 éves fiúé, nekem is azt kéne mondanom, hogy cuki, akkor lennél elégedett?

2012. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Ohh... Az egy másfél éves kép, nincs mit elpakolni. A másik képen nincs rendetlenség.

Különben meg semmi köze a kérdéshez, hogy rend van-e vagy nem.

Te inkább ne mondj semmit. 14 éves fiúé? Ha ezalatt azt érted, hogy vékony és nőietlen, akkor köszönöm szépen, tökéletesen meg vagyok elégedve, inkább vagyok ilyen, mint kövér és igénytelen!

2012. aug. 5. 16:44
 17/29 anonim ***** válasza:
28%
Ha tökéletesen elégedett vagy akkor miért olvasom a kérdésed a lábaidról? Nem értem.
2012. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik a lábam, és teszek is érte, mivel sportolok, és odafigyelek arra, hogy mit eszem.

DE ettől még megkérdezhetem itt, hogy mi a véleménye másoknak. Nem mintha olyannyira számítana, egyszerűen csak érdekelt. Használható válaszokat vártam, nem azt, hogy valaki majd idejön irreveláns dolgokról pofázni. De csak magadat minősíted, meg sajnos teszel azért, hogy ez az oldal ne tudjon rendeltetésszerűen működni.

2012. aug. 5. 16:59
 19/29 anonim ***** válasza:
20%

Ha jól értem szerinted az oldal rendeltetésszerü használata annyit tesz ha felteszel magadról képet akkor azt mindenképp dicsérni kell, más vélemény nem megengedett?

Mondtam már: Bravo magazin fórum.

2012. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire ostoba vagy? :DD

Úgy kell használni az oldalt, hogy az adott kérdésre válaszolsz, mégpedig úgy, hogy az mások számára hasznos legyen.

Amit te csinálsz az offolás, ami itt nem megengedett.

2012. aug. 5. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!