Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől büdös lábam? Mit tegyek?...

Mitől büdös lábam? Mit tegyek? Sos,24F

Figyelt kérdés
Tavasz óta van ilyen bajom amióta ki jött jobb idő! Tisztálkodok rendesen többször is meg mosom a lábam. Pl. most is tusoltam és egy kicsit később kezdtem érezni a lábszagot, nincs zokni rajtam. Amikor cipőben vagyok és le veszem elég necces meg kellemetlen lehet számomra majd! Segítsetek, ha tudtok! Köszi!
2012. júl. 15. 20:57
 1/3 anonim válasza:

ha zárt cipőt veszel mindig legyen rajtad zokni !

plusz lehet kapni dm-ben ilyen lábdeót. mielőtt felveszel bármilyen cipőt, sarut fújd be vele a lábad. van olyan is egyébként, amit a cipőbe magába kell fújni :)

2012. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig hordok zoknit kivéve, ha papucsban vagyok! És köszi a választ. Ment a zöld jel!
2012. júl. 15. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Pamut zoknit hordasz és bőr a cipőd ? Ha nem, akkor váltsál, használj cipő sprét.

De most írtad, hogy tusoltál, és úgy is érzed. Nos, én gombára tippelnék. Nézesd meg egy bőrgyógyásszal.

De azt is megteheted, hogy egy lavórba engedsz vizet, hogy kb. bokáig elmerüljőn a lábad, teszel bele 2 evőkanál ecetet, 1 ek. sót, és áztatod a lábad. Ennek is kell segítenie. De inkább a gomba.

2012. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!