Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mi lesz? Erős barna...

Most mi lesz? Erős barna szőrös lesz a lábam? Mit tegyek? 12/L

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja 1x leborotváltam a lábam,eddig soha nem csináltam..csak úgy végig suhintottam rajta a borotvát semmi borotvahabbal vagy ilyesmi. Semmi nem történt, de azóta hallottam olyanokat, hogy voltak többen akik ilyen idős korukba mit én, leborotválták, és sokkal jobban kezdett el nőni, és sokkal erősebb barna színben.Most mi lesz? Nekem is barna erős szőrös lesz a lábam? mert megfogadtam hogy nem borotválom most többet, de attól hogy 1x megcsináltam attól is ez lesz?
2012. júl. 23. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább gyantáztasd igy nyáron ha zavar, télen ha nem zavar még nyugidtan meghagyhatod, ráérsz még állandóan szörteleníteni. erösebb nem lesz csak azért érzik ugy az emberek mert a ször szál nem egyforma vastag teteje felé vékonyodik a bortovával le van vágva kb a felénél és azon a részen vastagabb, ezért fog szúrni és ezért vastagabb. barnább nem lesz tőle. Viszont mindig használj tusfürdőt vagy habot mikor csinálod ugy alaposabb és a börödnek is jobb.
2012. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát biztosíthatlak, hogy nem a borotvától fog megerősödni. Amúgy is városi legenda nagyrészt, de mindegy.

A te korodban viszont elkezdődnek a hormonális változások, ami miatt igen, megerősödik a szőrzet is. Nem valószínű, hogy szőke kis pelyhek lesznek a lábadon - ha ez így lenne, nyilván nem szőrtelenítene mindenki mániákusan. :D

De valóban nem a borotva a legjobb módszer, egyszerű, nem macerás, de kétnaponta megcsinálhatod, hogy sima legyen a lábad. Inkább gyantáztasd vagy epiláld, ha bírja a bőröd (és a pénztárcád).

Amúgy meg 1 hónap alatt gondolom csak visszanőtt a szőr, észrevennéd, ha naaaaagy sötét szálak lennének, nem? :D

2012. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a hülyeséget, hogy a borotva erősíti a szőrt. Mitől erősítené ? Behatol a DNS-edbe és génmódosulást hajt végre ?
2012. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!