Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szőrös a hátam, és a...

Nagyon szőrös a hátam, és a hasam is, mit tegyek? 15/L (többi lent)

Figyelt kérdés

Nincs semmi hormonzavarom, voltam vizsgálatokon, de amúgy is gondoltuk hogy nincs, mivel ÍGY SZÜLETTEM. Komolyan, születésem óta ilyen. Ez mondjuk a strandon elég ciki, de hát hogy szőrtelenítsem a hátam?! Ekkora felületű gyantázást szerintem nem bírnék ki, ha meg borotválnám (amit hogy csináljak a hátamon?!) akkor meg szúrós lenne!


Van még valaki rajtam kívül, aki ilyen problémával küzd? Mit csináljak?


2012. júl. 21. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
gyanta. egy idő után hozzászoksz. kérd meg anyukádat, vagy kozmetikust. szerintem mást nem nagyon tudsz csinálni, mert magától nem fog leesni a szőr.
2012. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szőkítsd ki! Én is azt csinálom ezeken a területeken.


16/L

2012. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szőrös vagyok sajnos... (has,hát,mellkas):\ Epilálom mindenemet, hozzá lehet szokni, viszont eleinte felért egy kinzással.
2012. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyantázzák a hátamat-hasamat, szerintem közel sincs olyan fájdalmas, mint azt gondolják. Nagy felület, de vastagabb a bőr..
2012. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem a hátam épp nem, de minden másom szőrös, küzdök ellene kb. 10 éves korom óta. Nekem sem hormonális, így gyógymód nincs rá.

A hátadra a gyantát ajánlom, éppen azért, mert nem éred el, így azt másnak kell csinálni.

Nem tudom, hol laksz, de ha Pesten, akkor tudok ajánlani egy gyantázószalont (Március 15. térnél van, de nyílik majd egy a nyugatinál is).

Nem kell bejelentkezni, 7-22-ig nyitva vannak, és tök olcsók (teljes láb pl. 2500 ft).

Nemrég találtam rájuk, és nagyon örülök nekik :)

Kitartást, és ne hagyd, hogy ez befolyásolja az életed! Én sajnos engedtem neki. Most 24 vagyok, ha újrakezdhetném, biztos nem hagynám ki egyik tengerparti osztálykirándulást vagy nyári bulit, medencés házipartit sem, csak azért, mert nekem szőrösebb a lábam/kezem/hasam/stb. :) mint másnak.

2012. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok, épp csak a link maradt le : [link]
2012. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!