Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szep ez a lany?

Szerintetek szep ez a lany?

Figyelt kérdés

ja es hany evesnek tunik elso latasra?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 5. 10:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Azért a 2. és 3. képen látszik, hogy még nagyon kislányról van szó.
2012. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Ha lúd legyen kövér alapon :) egyébként meg csak nem te voltál az aki feltett? :) mert ugye a nevét nem meri vállalni :)
2012. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Sajnos el kell keserítenem , de nem sminkelem magam az egy fotózás volt és műszempillát soha nem használok, de a cicás képem is mai :) Aki ismer tudja ,hogy ilyen vagyok, a hajam pedig egyáltalán nincs tönkre csupán a vízben hullámos lesz :)
2012. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Istenem ennyi buta embert aki PM-ben írt nekem:) 14 leszek, de olyat ,hogy műszempillám van és sok a smink? A Balatonon ti sminkelitek magatokat vagy a közeli arcképen láttatok akár egy ecsetvonást is? Nem :) A cicás képem is tegnapi és a másik pici is a nyaralási képeimen sincs még szájfény se nem hogy púder! Nem is használhatok semmilyet mert allergiás reakciót vált ki:) Hát na sok az irígy ember és nagy az Isten állatkertje, na de hajrá kedves poszt feltöltője, aki ismerősöm vagy most én is írjam le te hogy nézel ki? :) Inkább nem sajnálom,hogy az irigység elvette az eszed adj magadra ne légy igénytelen és nem lesz lelki problémád a szappant ismerd meg és a fogorvost meg a fogkefét a többi alapvető tisztálkodási eszközről anyud majd ad felvilágosítást
2012. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Hát .. szandi:D Igazad van,tényleg nem sminkeled magad,legalábbis egyik képeden sem láttam,csak ilyen fotozásoson. De azért nem leszel nemsokára 14 éves , még csak aprilis valahanyadikán töltötted be a 13-at.:D És én a képeket nem azért raktam fel ,hogy idegesitselek,vagy bármi ilyesmi..Csak hogy vedd észre egy kicsit magad,tudtam hogy a válaszolók ilyesmi válaszokat fognak adni,bár néhány ember kicsit durván fogalmazott.:/
2012. aug. 6. 10:26
 26/31 anonim válasza:
Pontosan! Április 10.-én töltöm, és szerintem nem most töltöttem be a 13-at, hanem már négy hónapja! És nem szégyellem a korom! Az a szégyen,hogy ez téged ennyire zavar:) Neked nincs más elfoglaltságod?:)Nincs életed, csak ,hogy velem foglalkozz? :) Vagy netán a női nemet jobban szereted? :) Hát na van ilyen, keress fel egy orvost tud segíteni vannak még csodák :)
2012. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

De szánalmas vagy...

Minek rakod fel ide más képét? Gondolom irigykedsz.

És te mit szólnál, ha valaki a te képeidet pakolászná föl, és várná, hogy mások leszólják?

Az ő dolga, hogy milyen a stílusa, és hogy sminkeli-e magát, neked tényleg semmi közöd hozzá. Inkább a te szemedet kellene felnyitogatni...

2012. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Na jó igazatok van, ez tényleg elég egy köcsög dolog volt tölem,hogy kiraktam ide Szandit. És egyáltalán nem irigysègböl raktam fel csak...ÁÁH, nem tudom miért raktam fel ,csak úgy. :| Sorry!

Hogy kell ezt a szart törölni?

2012. aug. 9. 16:54
 29/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de átlagosan szépnek számít szerintem. A pózolása számomra taszító. 15-nek nézem.
2012. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Szerintem meg nagyon is gyönyörű, ha szeret modellkedni az ő dolga senki másé.
2013. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!