Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lány nagyon szép, de...

Ha egy lány nagyon szép, de ferdék a fogai, akkor mit gondolnátok róla? Sokat ér a szépségnél a fog?

Figyelt kérdés
De nem lógna ki a szájából, csak akkor lehetne látni, hogyha nagyon vigyorog, vagy direkt kinyitja, amúgy nem.

2012. aug. 3. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy nagyon szép :)
2012. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A rossz fogak igen csak rontják az összhatást.
2012. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem rossz, csak ferde.:D nem ugyanaz remélem.:)

köszönöm a válaszokat.

(mielőtt valaki egoistának hinne, a kérdés nem rólam szól:D)

2012. aug. 3. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem kiről szól a kérdés?:)
2012. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fogszabályzó sokat segítene!
2012. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem találtam ilyen kérdést, csak az unokahúgom aggódik mindig emiatt, még nem tud fogszabit kapni, először csomó hercehurca lesz még. És tényleg szép, modellkedni is hívták, de túl alacsony volt végül szegény. 15 éves lesz. Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 3. 20:00
 7/11 anonim ***** válasza:
kitartást neki:)
2012. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen csomó hercehurca???

Nekem levették a méretet aztán mehettem is vissza (asszem 1 hónap múlva).

Felrakták és kész. Nem akartam először, mert akkor még nem volt szinte senkinek (suliban, ismerősöknek), de nem bántam meg. Nem voltak nagyon ferdék a fogaim, de most gyönyörű :) Sőt, rakatnék fel megint, mert tök megtetszett :)

2012. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tejfogai is vannak, és a röngenen látszottak, hogy máris milyen elmozdulások lesznek, 2 fog egy helyre néhol, sajnos nem mindenki ilyen szerencsés! Én sem voltam anno, ez családi vonás, csak nekem előbb végbement, de olyan fájdalmakat kellett megélnem, mert nekem még tágították, sőt csavarozták 10 éve, és nekünk kellett húzni rajta, ezért is fél nagyon, és én sem szeretném, ha ezt átélné! :s de kérlek, a kérdésre válaszolnátok! ? :(
2012. aug. 4. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyatosan fájt, előtte raktak pár fogam közé gumit, azzal tágították. Nekem az orvos húzta, utána 1 hétig tejbegrízen éltem. De kibírtam... más is kibírta.

Válaszolok a kérdésedre, elrontja az összképet. Én mindig azt nézem meg először, hogy milyen az emberek foga (ne úgy értsd, hogy azt bámulom, de ha beszél, nevet és ferde a fogsora nagyon taszító számomra). De lehet, hogy csak én vagyok ilyen. :)

2012. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!