Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a táskáról?

Mi a véleményed erről a táskáról?

Figyelt kérdés

Új iskolatáskát kapok..és nekem ez nagyon megtetszett..szeritetek milyen?

Jó iskolatáskának ?

[link]


[link]


2009. júl. 18. 18:58
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
nem kötekedni szeretnék, csak dolgozatban ne írd le azt, hogy egyépként, mert 1-est kapsz helyesírásra. egyébként-nek szokták írni
2009. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, nekem tetszik. Nem ciki a minta, poénos, vidám. :D Ha beleférsz, nyugodtan használhatod sulitáskának is.


Amúgy meg elég rosszindulatúak ezek a "iskolába hátizsákot kell hordani különben tönkremegy a hátad vagy megbuksz"... most megyek 10.be, 6 éve van ilyen oldaltáskám, tökéletesen egészséges vagyok, 4.4-4.5 körül szokott lenni az átlagom, sosem buktam... Szóval ne 'divatp*csázzunk' le mindenkit aki nem hátizsákkal jár iskolába...


Namindegy, szóval a táska tényleg jó. :)

2009. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Túlpörögtök ezen a témán... Nektek nem kéne szekálni a hátizsákosokat, nekem nem öröm az, ha fáj a hátam, ezért nem hordok oldaltáskát. Mint mondtam, lesz*rom azt, hogy mindenki oldaltáskát hord, ő dolguk. Most mindenki jöhet ide, pöröghet, hogy mennyire jó az átlaguk, szeretem a magyar emberekben, hogy a szövegértési készségük a béka segge alatt van.
2009. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem fiús :))

Volt 2 lány ismerősöm is akiknek hasonló volt. Nekem tetszik, de én mindig hátitáskát hordtam mert az is mindig 9-13 kg volt (lemértem!). Annyi könyvet nem bírtam volna úgy féloldalasan vinni...

2009. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

bocsi félrenyomtam :$..csak néha a billentyűk vándorolnak nállam:D

és még nemtudom hogy megint oldaltáskám legyen vagy hátizsákom..nekem se kevés könyve szokott lenni...de azért vicces hogy hoztak vmi rendeletet régen hogy a sulitáska csak 3-6 kg lehet..persze..-.-"

tavaly a könyveim meghaladták a 10 kilót..közbe hetedikes voltam..csak nekünk mindenhez kell munka füzetis..deh némelyiket kise nyitottam még -.-"

2009. júl. 20. 18:28
 26/26 A kérdező kommentje:

Converse hátizsák mellett döntöttem..megvettük nagyon jóó:D

köszönöm a segítséget.a véleményeket

puszi mindenkinek 13/l

2009. júl. 24. 02:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!